اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
کد خبر: ۹۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۴ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - 29 May 2018
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی برق، الکترونیک و تجهیزات وابسته، از تاریخ 19 الی 22 تیرماه 1397 (الکترواکسپو 2018) در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی برق در مشهدبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از پاون، این رویداد هرساله با حمایت معنوی وزارت نیرو و توسط شرکت مدیریت بین‌المللی تجارت و رویداد آرسا برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ای از طرف شرکت‌های فعال در زمینه برق رو برو شده است و پیش بینی می‌شود با رشدی 50 درصدی نسبت به سال گذشته به لحاظ تعداد مشارکت کنندگان و فضای نمایشگاهی مواجه شود.

در این نمایشگاه محصولاتی در زمینه: تولید، توزیع و انتقال برق، تابلوهای برق ( فشار ضعیف و قوی)، کلید، پریز، روشنایی و موارد مصرفی، انواع لامپ‌های کم مصرف، سیم و کابل، دیزل ژنراتور، باتری، انرژی خورشیدی و تجدیدپذیر، ترانسفورماتور، مهندسی برق قدرت، تجهیزات الکتریکی، مهندسی روشنایی، سیم و لوازم اتصالات، اتوماسیون، بهره وری انرژی، ابزار دقیق و... به نمایش گذاشته خواهد شد.

شایان ذکر است، نمایشگاه بین‌المللی برق مشهد تنها نمایشگاه در زمینه برق در شرق کشور است که یکی از بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی کشور بعد از نمایشگاه بین‌المللی برق تهران به شمار رفته و مورد بازدید متخصصان داخلی و خارجی از کشورهای همچون افغانستان و مناطق آسیای میانه قرار می‌گیرد.


نام:
ایمیل:
* نظر: