اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
کد خبر: ۸۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۶ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 06 May 2018
سرلشکر باقری:
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز نیروهای مسلح با آمادگی بالای خود پاسخگوی هرگونه تهدید و تجاوز دشمنان ایران اسلامی هستند.

نیروهای مسلح پاسخگوی هرگونه تهدید و تجاوز دشمنان ایران هستند

به گزارش عصرپرس به نقل ازسپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در سفر به استان خوزستان در جمع فرماندهان و کارکنان تیپ نیروی مخصوص امام حسن(ع) سپاه در بهبهان اظهار کرد : امروز نیروهای مسلح با امادگی بالای خود پاسخگوی هرگونه تهدید و تجاوز دشمنان ایران اسلامی هستند.

وی افزود : پس از 40 سال، آمریکای جهانخوار ، رژیم صهیونیستی غاصب و مرتجعین منطقه به دنبال تهدید و ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران هستند ، اما نتوانستند حتی ضربه ای کوچک به ایران اسلامی وارد کنند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: رشادت و شهادت فقط مختص دوران دفاع مقدس نیست و خوزستان سرزمین شهادت و میعادگاه شهیدان و مدافعان حرم می باشد.

سرلشکر باقری همچنین در جریان سفر خود به استان خوزستان، از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس شهر آبادان بازدید کرد.

وی در بازدید میدانی از اولین و بکرترین آثار باقی‌مانده از دوران دفاع مقدس که در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس شهر آبادان قرار دارد، اظهار داشت: فضای بسیار بکر و مستندی از دوران دفاع مقدس در این نقطه از شهر آبادان وجود دارد که باید مواظب بود تا دستخوش تغییرات اساسی نشود.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه خاطرنشان کرد : بهترین راه برای حفظ و معرفی این آثار، نگهداری و مرمت آن‌ها به گونه‌ای است که ماهیت و تاثیر‌پذیری آن باقی بماند.

سرلشکر باقری همچنین از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس شهر آبادان به‌عنوان یک نقطه مطلوب گردشگری یاد کرد و خواهان معرفی بیشتر این منطقه به نسل جوان شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: