اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
کد خبر: ۸۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - 10 March 2018
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به اجرای طرح نوروزی پلیس از 24 اسفند الی 15 فروردین 97، گفت: پلیس در برابر رانندگانی که تخلفات حادثه ساز چون سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و ... دارند با اقتدار ظاهر می شود .

تخلفات حادثه ساز خط قرمز پلیس در نوروز 97

به گزارش عصرپرس از پایگاه خبری پلیس، سردار تقی مهری در حاشیه سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور ناجا در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: لازم  می دانم از همکاری خوب اصحاب رسانه با پلیس راهور در سال 96 تشکر و قدردانی کنم .

وی با اشاره به طرح نوروزی پلیس در سال 97، افزود: طرح نوروزی پلیس از 24 اسفند آغاز و تا 15 فروردین  با هماهنگی همه دستگاه های امدادی و خدماتی به مرحله اجرا در می آید.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا بیان کرد: نیروی انتظامی با به کارگیری تمام توان و ظرفیت به صحنه می آید تا همه مردم بتوانند بهار 97 را با آرامش بگذرانند.

این مقام عالی انتظامی خاطر نشان کرد: در این ایام بیش از 5 هزار نیروی کمکی از بخش های مختلف ناجا به دستور فرمانده ناجا به کمک پلیس راهور می آیند؛ همچنین 1200 دستگاه وسیله نقلیه نیز همزمان با این ایام، از بخش های دیگر انتظامی به ناوگان خودرویی پلیس راهور اضافه می شود.

سردار مهری خاطر نشان کرد: هموطنان عزیز برای یک سفر ایمن  ومناسب، برنامه ریزی کنند و در طول سفر نیز به کلیه مقررات راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند.

وی یادآور شد: توصیه می‌کنیم حتما رانندگان معاینه فنی داشته و وسیله خود را قبل از سفر چک کنند و مدارک لازم مانندگواهینامه ،کارت خودرو، بیمه نامه و معاینه فنی معتبر  به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه پلیس راهور با تمام امکانات و تجهیزات در خدمت مردم است، به استعلام میزان تخلفات رانندگان از سوی پلیس اشاره و بیان کرد: در صورتی که راننده ای نمره منفی اش به 30 رسیده باشد گواهینامه آن ضبط می شود بنابراین توصیه می کنم رانندگان به ویژه از تخلفاتی که نمره منفی به همراه دارد، حتماً پرهیز کنند؛ همچنین خودروهایی که بالای یک میلیون جریمه دارند، قطعا متوقف و به پارکینگ هدایت می شوند.

سردار مهری با تاکید بر اینکه پلیس در برابر رانندگانی که تخلفات حادثه ساز چون سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و ... دارند با اقتدار ظاهر می شود، به شهروندان توصیه کرد: قبل از سفر حتما از سایت راهور ۱۲۰ یا سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ نمره منفی و بدهی جریمه خود را استعلام کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر: