اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱
کد خبر: ۷۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۶ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - 11 February 2018
معاون اول رییس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
معاون اول رييس جمهور در راهپيمايي 22 بهمن گفت: حضور مردم در این راهپیمایی عظیم برای استمرار حرکت نظام و انقلاب بسیار مهم و کارساز است و نشان می دهد که مسئولان نیز باید با تلاش بیشتر برای رفع مشکلات مردم حرکت کنند.

مسئولان در رفع مشکلات باید بیشتر تلاش کنند

به گزارش عصرپرس، اسحاق جهانگيري معاون اول رييس جمهور امروز (يكشنبه) همزمان با سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي،‌ از تقاطع خيابان هاي توحید تا یادگار امام (ره) به جمع كثير راهپيمايان تهراني ملحق شد و در اين مراسم با اهميت و ملي شركت كرد.

وي همچنين در حاشيه اين مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مردم ایران مردمی زمان شناس هستند و شرایط فعلی کشور و انقلاب را در سطوح منطقه ای و بین المللی درک می کنند، گفت: مهمترین پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن این است که این مردم به نظام، انقلاب و آرمان هایی که امام (ره) برای انقلاب ترسیم کردند دلبسته و پایبند هستند و از آن دفاع می کنند.

وی افزود: حضور مردم در این راهپیمایی عظیم برای استمرار حرکت نظام و انقلاب بسیار مهم و کارساز است و نشان می دهد که مسئولان نیز باید با تلاش بیشتر برای رفع مشکلات مردم حرکت کنند.

معاون اول رییس جمهور در پاسخ به این سوال که پیام حضور مردم به رییس جمهور آمریکا و دشمنان ایران چیست؟ اظهار داشت: این مردم نشان دادند که پای نظام و آرمان هایشان ایستاده اند و رییس جمهور آمریکا و دیگر قدرتهای دنیا باید بدانند با ملتی بزرگ و انقلابی سروکار دارند که به شدت از انقلاب و نظامشان دفاع و حفاظت می کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: