اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱
کد خبر: ۷۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۴ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - 07 February 2018
محمودی :
قائم مقام وزیر نیرو گفت: باید در زمینه تامین آب به نحوی حرکت کنیم که مردم در فشار نباشند و به گونه‌ای عمل کنیم که با استفاده از نرم‌افزارها و شیوه‌های جدید وقت مردم کمتر گرفته شود.

باید در زمینه تامین آب به نحوی حرکت کنیم که مردم در بحران قرار نگیرند

به گزارش خبرنگار سرویس اقتصادی عصرپرس، ستار محمودی در آیین بهره برداری از سامانه مخزن ذخیره خطوط انتقال و شبکه توزیع غرب تهران گفت: اقدامات بزرگی در استان تهران با تلاش کارکنان آبفای استان صورت گرفته است، در سال ۸۰ که شرایط آب پیچیده بود و مجبور به جیره‌بندی شدیم کارکنان آبفای تهران در کار ایستادند و کمک کردند که مشکلات شهر با جدیت حل شود.

قائم مقام وزیر نیرو افزود: تهران بزرگ با مجموعه پیچیدگی‌هایی که دارد کسانی که در عرصه خدمتگزاری فعالیت می‌کنند هیچ‌گاه نمی‌توانند راحت باشند چون دائم منطقه در حال تحول است و رقابت وجود دارد. ضمن اینکه باید شیوه خدمات‌رسانی به روز شود.

وی افزود: در تهران نمی‌توانیم مشترکین را قانع کنیم که مثل دو سال قبل به آنها خدمات ارائه دهیم. باید در زمینه تامین آب به نحوی حرکت کنیم که مردم در فشار نباشند. همچنین باید به گونه‌ای عمل کنیم که با استفاده از نرم‌افزارها و شیوه‌های جدید وقت مردم کمتر گرفته شود.

قائم‌مقام وزیر نیرو با اشاره به اینکه مجموعه ریزه‌کاری‌ها و ظرفیت‌هایی که در تصفیه‌خانه و تامین و خطوط انتقال آب در تهران انجام می‌شود سرمایه‌بر هستند گفت: ما در حال حاضر تمرکزمان در اجرایی شدن تصفیه‌خانه شماره ۶ بوده چرا که یک منبع آب با این تصفیه خانه قابل بهره‌برداری است.

محمودی تاکید کرد: با توجه به شرایط تهران به لحاظ پدافند غیرعامل باید به بیش ازیک راه به آب دسترسی داشته باشیم چرا که تهران قطب جمعیت کشور است.

وی یادآور شد: ما آمادگی داریم که ظرفیت های بیشتری برای آسایش مردم و ارتقای سطح محیط زیست رقم بخورد.


خبرنگار: پروین مرادی


نام:
ایمیل:
* نظر: