اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
کد خبر: ۳۳۰۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - 08 February 2023
خاندوزی در حاشیه جلسه هیات دولت:
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با هماهنگی انجام شده با مدیران بانک های دولتی، در صورتی که فردی به بانک بدهی و معوقه داشته باشد، اگر تا ابتدای اسفند اصل بدهی خود را بپردازد، جرایم آن بخشیده می شود.
بخشودگی جرایم بانکی در صورت پرداخت اصل بدهی تا ابتدای اسفندبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس، سیداحسان خاندوزی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وزارت اقتصاد با همه مدیران بانک های دولت هماهنگ کرد که از اول اسفند در صورتی که افراد بدهی به بانک و معوقات دارند اگر اصل بدهی خود را پرداخت کنند تمام جرایم بانکی آنها بخشوده می شود.

وی با بیان اینکه این اقدام با هدف کمک به تسهیلات گیرندگان از شبکه بانکی صورت گرفته است، اظهار داشت: در گذشته هیئت مدیره بانک ها اختیار بخشودگی جرائم را داشتند و برای اینکه کار مردم تسهیل شود و لازم نباشد نامه نگاری و مکاتبات صورت بگیرد، به تمام شعب بانکهای دولتی این اختیار را دادیم که در خود شعبه بخشودگی بانکی را اعمال کند.

خاندوزی ادامه داد: وام گیرندگان با پرداخت اصل بدهی بانکی تا ابتدای اسفندماه، دیگر درصدی به عنوان جرایم بانکی از آنها اخذ نخواهد شد.

 
 
نام:
ایمیل:
* نظر: