اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹
کد خبر: ۲۹۶۶۶
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۶ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - 30 May 2022
از فیلمنامه تا محصول نهایی
روند تولید ۳۰ اثر از آثار بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران در نمایشگاه «از فیلمنامه تا انیمیشن» در معرض تماشا قرار گرفته است.
تماشای روند تولید انیمیشن‌های بخش مسابقه جشنواره پویانمایی تهرانبه گزارش عصرپرس از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایشگاه مشترک آسیفا و انجمن صنفی فیلمسازان انیمیشن به نام «از فیلمنامه تا انیمیشن» همزمان با دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران در محل برگزاری این‌ رویداد برپا است. 

روند تولید فیلم‌های انیمیشن کوتاه و تجربی همواره جذابیت فراوانی برای علاقه‌مندان و متخصصان این رشته داشته است و مشاهده این روند در کنار نمایش فیلم‌ها می‌تواند دستاوردهای بسیاری برای فیلمسازان داشته باشد. در همین راستا نمایشگاه «از فیلمنامه تا انیمیشن» در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران با هدف به نمایش درآوردن مراحل تولید آثار حاضر در بخش مسابقه به نمایش درآمده است. 

در این نمایشگاه روند تولید ۳۰ اثر از آثار بخش مسابقه شامل سکانسی از فیلمنامه، استوری برد، محتوا، طراحی فضا، شخصیت و قاب نهایی فیلم در آستانه ورود به سالن شهید بهنام به نمایش گذاشته شده است.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران به دبیری محمدرضا کریمی‌صارمی ۸ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب در حال برگزاری است.
نام:
ایمیل:
* نظر: