اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۶
کد خبر: ۲۷۹۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - ۲۰ دی ۱۴۰۰ - 10 January 2022
وزیر ‌کشور با بیان اینکه مردم استان کرمانشاه در سنگرهای مختلف از نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کرده اند، گفت: تلاش داریم با هم افزایی ظرفیت های داخلی زمینه توسعه شتابان استان را فراهم سازیم.
وحیدی:کرمانشاه استانی راهبردی و مهم برای ایران اسلامی استبه گزارش عصرپرس از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، ‌احمد وحیدی که صبح روز دوشنبه به منظور حضور در مراسم تودیع و‌ معارفه استاندار‌ کرمانشاه به این استان سفر‌ کرد، در‌ دیدار با آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در‌ کرمانشاه اظهار داشت: مردم کرمانشاه حق بزرگی بر‌گردن انقلاب اسلامی دارند و در دوران دفاع مقدس از این آب و خاک دفاع کردند.

وحیدی استان ‌کرمانشاه را مرزبانان بزرگ کشور خواند و گفت: مردم این استان در سنگرهای مختلف با تمام توان از نظام مقدس جمهوری اسلامی جانانه دفاع کردند و با تمام توان به میدان آمدند.

وزیر کشور در ادامه سخنان خود، کرمانشاه را استانی راهبردی و مهم برای کشور دانست و گفت: حضرت آیت الله رئیسی رییس جمهور محترم کشور به این استان و مشکلات آن ‌توجه ویژه دارند و به صورت ویژه بر اشتغال‌زایی ‌و رفع معضل بیکاری تاکید می کنند.

وحیدی با یادآوری تاکیدات مقام معظم رهبری  در سفر‌ به کرمانشاه تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم کارهای جدی تر و‌ موثری برای حل معضل بیکاری و بهبود وضعیت اقتصادی کرمانشاه انجام دهیم.

وزیر کشور در پایان از زحمات هوشنگ بازوند استاندار پیشین ‌کرمانشاه تقدیر کرد و گفت: امیدواریم در دوره استانداری بهمن امیری مقدم شاهد پیشرفت های استان کرمانشاه باشیم.


نام:
ایمیل:
* نظر: