اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
کد خبر: ۲۷۲۸۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - 20 November 2021
جهانگیر خبرداد
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه به راه‌اندازی سامانه سجام از سوی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اشاره کرد و گفت: تا امروز ۱۴۰ هزار دیده‌بان پیشگیری در این سامانه مشارکت کرده‌اند.
فعالیت ۱۴۰ هزار دیده‌بان در سامانه سجام قوه قضاییهبه گزارش سرویس اجتماعی عصرپرس از قوه قضاییه، اصغر جهانگیر با بیان این‌که پیشگیری یک امر اجتماعی است که منحصر به هیچ نهادی نیست، گفت: اگر همه ارکان کشور به این موضوع ورود نکنند، نمی‌توان انتظار موفقیت آن را داشت.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه خواستار همکاری متقابل و تنگاتنگ کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه شد.

وی به راه‌اندازی سامانه سجام از سوی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اشاره کرد و گفت: تا امروز ۱۴۰ هزار دیده‌بان پیشگیری در این سامانه مشارکت کرده‌اند.

جهانگیر با بیان این‌که دیده‌بان‌های سامانه سجام، حوزه‌های نارضایتی و مشکلات مردم را گزارش می‌دهند، گفت: این گزارش‌ها در فرآیند رسیدگی‌های معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه به آسیب‌ها و مشکلات مردم در حوزه‌های تقنینی و اجرایی بسیار موثر است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با اشاره به اتصال معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه به سامانه مجلس‌یار جهت رصد لوایح و طرح‌های اعلام وصول شده، گفت: امیدواریم شرایطی فراهم شود که به خود طرح‌ها و لوایح قبل از مطرح شدن در مجلس دسترسی پیدا کنیم تا پیشنهادات لازم را در خصوص موارد پیشگیرانه این طرح‌ها و لوایح ارائه دهیم.نام:
ایمیل:
* نظر: