اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
کد خبر: ۲۶۰۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۱ - ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - 16 September 2021
احمد وحیدی وزیر کشور به منظور معارفه استاندار سیستان و بلوچستان وارد فرودگاه بین‌المللی زاهدان شد.
وزیر کشور وارد زاهدان شدبه گزارش عصرپرس، احمد وحیدی امروز (پنجشنبه) به اتفاق هیات همراه به منظور شرکت در مراسم معارفه و تکریم استاندار سیستان و بلوچستان وارد فرودگاه بین‌المللی زاهدان شد و در بدو ورود مورد استقبال جمعی از مسوولان این استان قرار گرفت.

وزیر کشور سپس با حضور در گلزار شهدای زاهدان، با آرمانهای شهدا تجدیدپیمان کرد.

حسین مدرس خیابانی با پیشنهاد وزیر کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۲۱-۶-۱۴۰۰ هیأت محترم وزیران، به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شد.

متن حکم صادره از سوی آیت‌االله  سید ابراهیم رئیسی رییس جمهوری که خطاب به حسین مدرس خیابانی صادر شده بدین شرح است: با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۲۱-۶-۱۴۰۰ هیات محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جناب عالی به موجب این حکم به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد «عهدنامه مدیران دولت مردمی» در گره‌گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق «عدالت» و رفع «فقر و تبعیض» کوشا باشید و در حفظ و ارتقای وحدت و انسجام بین اقوام و مذاهب مختلف، توسعه زیرساخت های استان با استفاده از ظرفیت منابع انسانی مستعد و کارآمد استان بالاخص جوانان و تعامل بایسته با کلیه  دستگاه های اجرایی، نهادهای انقلاب اسلامی و نیروهای نظامی و انتظامی و تامین امنیت و آبادانی استان مجدانه تلاش نمایید.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق ارمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
نام:
ایمیل:
* نظر: