اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
کد خبر: ۲۴۵۷۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۶ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - 18 June 2021
حمید آخشته
رئیس کشوری ستاد مردمی وکشوری ایت الله رئیسی با ارسال دلنوشته ای خطاب به رهبر انقلاب از دغدغه‌ها و حضور پر رنگ مردم در انتخابات سخن گفت.
با مرکب جان رای خواهیم دادبه گزارش عصرپرس،حمید اخشته رئیس کشوری ستاد مردمی وکشوری ایت الله رئیسی با ارسال دلنوشته ای خطاب به رهبر انقلاب از دغدغه‌ها و حضور پر رنگ مردم در انتخابات سخن گفت که متن آن را در ذیل می خوانیم.

رهبر عزیزم پدر مهربانم امروز قسم می خورم انتقام قاسمت را خواهیم گرفت

با مرکب جان رای خواهیم داد و مهر بر پیکره شناسنامه های ایرانیان نقش خواهد بست

رهبر عزیزم قسم یاد میکنیم و به قاسمت خواهیم گفت

حاج قاسم جان مطمئن باش امروز برای انتقامت رای میدهم

امروز جمعه است و باز دلم در سوگ تو ای قهرمانم به سختی و با بغض میتپد.

امروز جمعه است باز غرورم به یادت ای سردار اسطوره ای سرزمینم، چنان جریحه دار است که هر آینه می خواهم کالبد خاکیم را بشکافم و همه خشم درونم را سراسر روانه دشمنانت نمایم.

آری امروز جمعه است و باز سردارم، یاد تو همه غمهای تاریخ سرزمینم را در من به فوران آورده.

امروز جمعه است و باز هوای تو ای سردار بزرگ وطنم، همه خیانتها و ظلمهای جانیان دشمن سرزمینم را که هنوز بدن عزیز سرزمینم مجروح از چکمه های پلید آنان، نزار می باشد را به یادم آورده و آرزوی انتقام تاریخی خونهای عزیزترین فرزندان این سرزمین پاک را از دشمنان ددمنش و زبون این سرزمین به انتظار میکشم که چنان شود تا آرام گردید و دلهای جریحه دارمان التیام گیرد.

سردارم، ایمان دارم خون و نفس پاک شما نازنینان این جهان، امروز در روز سرنوشت چنان خواهد کرد که باید.

امروز با حضور و خروشمان همچو چشمه خروشان از دل داغدار این سرزمین ایستاده در دل طوفانها، شمشیرهای آخته غیرت قلبمان را در قالب برگه های رای، برای نابودی ضحاکان چشم طمع دوخته بر عزتمان، نشان خواهیم داد.

قسم به ایستادگی دماوند، قسم به گرمای کویر لوت، قسم به پهنه چشم براه خلیج فارس، قسم به زلالی دریای مازندران،قسم به جوشش آتش تفتان، قسم به خون سیاوش، قسم به جسم بی جان آرش، قسم به درفش کاوه،قسم به صفای باکری، قسم به همت همت، قسم به عرفان چمران،قسم به قدرت صیاد، قسم به ذکاوت باقری، قسم به عزت سلیمانی،  قسم به آستان مبارک رضوی، قسم به جمکران، قسم به شاه چراغ،   امروز با "انگشتهای رای آگین" خود در راه "مرد میدان" برای خشکاندن لبخند شادی ضحاکیان بی وجود قاتل فرزند ایران، نمی گذاریم، علم علمدار دست بریده ایران بر زمین افتد.

با برگ برگ رای خود، همچون پدران غیور خود، دلهای ایرانی و آزادمردان جهان را که از این رنج انتقام خون حاج قاسم فشرده شده را شاد خواهیم نمود.

امروز با حضورمان ای حاج قاسم، داستانهائی شویم برای رجز خوانی آیندگانمان، قصه هائی شویم برای لالائی مادرانمان، شعرهائی شویم برای حماسه سرائی شاعرانمان.

حاج قاسم آن هنگام که دست بریده ات را دیدیم، به یاد حضرت ابوالفضل (ع) آن هنگامی که دست مبارکش را بریدند افتادیم که فرمود:

وَاللَّهِ إِنْ قَطَعْتُمُ یَمینی • إنّی‌ أُحامِی أبَداً عَنْ دینی‌

به خدا سوگند اگر دست راستم را قطع کنید، من پیوسته از دین خود و از امامی که به راستی به یقین رسیده و فرزند پیامبر صلی الله علیه وآله وسلم پاک و امین است حمایت می‌کنم!

و امروز همه ایران دستانش را نمادی میکند برای انتقام از دشمنانت و عزت بخشیدن به مردم برای تغئیری بزرگ.

تو ای حاج قاسم به آرزویت رسیدی و ما در آرزوی انتقامت با حضور مردانه خود بر سر صندوقهای رای، غیرت را تمرین خواهیم نمود.

آتشفشان خشم ایران امروز خروش خواهد کرد و دستان بریده فرزند ایران حاج قاسم، نمادی خواهد بود برای رای همه ایران.

 و آمریکا بداند امروز نیز همچون همیشه حریف آنها حاج قاسم است و ایران همگی رای خواهد داد.

رئیس کشوری ستاد مردمی آیت الله رئیسی دکتر حمید اخشته
نام:
ایمیل:
* نظر: