اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
کد خبر: ۲۳۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۶ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - 09 March 2021
در چهل و چهارمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛
۳۷ روستا در خراسان رضوی با 43 هزار و 565 نفر جمعیت، با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در چهل و چهارمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، از آب شرب پایدار برخوردار شدند.
37 روستا در خراسان رضوی از آب شرب پایدار برخوردار شدندبه‌گزارش خبرنگار سرویس اقتصادی عصرپرس، "سیدابراهیم علوی" مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در این مراسم که همزمان با افتتاح ۴۰۰ پروژه آبرسانی در 7 استان با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو برگزار شد، اظهار داشت: این تعداد پروژه آبرسانی با سرمایه گذاری 513 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی، استانی و بخش خصوصی در شهرستان‌های نیشابور، تربت حیدریه، گناباد، قوچان، تربت جام، فریمان، تایباد، چناران، گلبهار و کوهسرخ به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: در اجرای این پروژه‌ها نسبت به حفر و تجهیز 11 حلقه چاه با دبی 80 لیتر برثانیه، احداث مخزن ذخیره به ظرفیت سه هزار و 800 متر مکعب، 70 هزار و 500 متر لوله گذاری خط انتقال و 62 هزار و 633 متر شبکه توزیع اقدام شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی یادآور شد: در سی و دومین هفته از این پویش هم که آذرماه برگزار شد 33 هزار و 800 نفر جمعیت ساکن در 42 روستای خراسان رضوی با سرمایه گذاری 345 میلیارد و 500 میلیون ریال از آب شرب بهره‌مند شدند.خبرنگار: پویا مرادی
نام:
ایمیل:
* نظر: