اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
کد خبر: ۲۲۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - 23 January 2021
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو با بیان اینکه تیم‌های عملیاتی شرکت‌های توزیع برق در محل‌های حادثه حضور دارند، از تامین برق 21 روستای دچار قطعی در استان‌های آذربایجان‌غربی، گلستان و مازندران خبر داد.
برق 21 روستای درگیر برف در 3 استان وصل شدبه گزارش عصرپرس از وزارت نیرو، "میثم جعفرزاده" با اشاره به مشکلات ناشی از بارش برف طی روزهای اخیر در کشور اظهار کرد: به دنبال بارش برف و کولاک در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه اول و دوم بهمن ماه تعدادی از تیرهای انتقال شبکه توزیع در استان‌های آذربایجان‌غربی، گلستان و مازندران  دچار شکستگی و برق بیش از 30 روستا قطع شد.

وی با بیان اینکه تیم‌های عملیاتی شرکت‌های توزیع برق بلافاصله به محل اعزام شدند، اضافه کرد: با توجه به تداوم بارش برف و کولاک و نبود راه دسترسی به‌ویژه در استان آذربایجان‌غربی، عملیات ترمیم تاکنون ادامه دارد و به محض ایجاد دسترسی و بازگشایی راه‌ها، عملیات تامین برق این روستاها انجام خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد 9 روستا با جمعیت 40 خانوار در مناطق سخت‌گذر با قطعی برق مواجه‌اند، گفت: در استان گلستان یک روستا با تعداد 150 خانوار با استفاده از یک دستگاه مولد اضطراری تامين برق شده و خط انتقال مربوطه در حال بازسازی است.

جعفرزاده خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در استان مازندران با تلاش تیم‌های عملیاتی، شرایط شبکه پایدار است.
نام:
ایمیل:
* نظر: