اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
کد خبر: ۲۲۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۳ - ۲۳ دی ۱۳۹۹ - 12 January 2021
بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با حضور وزیر نیرو ایران و وزیر تجارت عراق در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد.

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو آغاز به کار کردبه گزارش خبرنگار سرویس اقتصادی عصرپرس، بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت آب و برق با حضور رضااردکانیان وزیر نیروی ایران و وزیر بازرگانی عراق آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه‌ها با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ دی‌ماه سال جاری از ساعت ۹ تا ۱۷ برای بازدید دایر است، همه ضوابط، شرایط و تمهیدهای لازم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا پیش‌بینی شده و فقط برای بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان اقتصادی صنعت آب و برق دایر و امکان بازدید عمومی ندارد.

حضور ۲۷۵ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی صنعت آب و برق

در این دوره از نمایشگاه‌ها که با حضور ۲۷۵ شرکت داخلی و خارجی برپا می‌شود، ۲۰۰ شرکت‌کننده در بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران و بیش از ۷۵ شرکت‌کننده در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران حضور دارند.

براساس این گزارش، در نمایشگاه تخصصی صنعت برق ایران کالاهایی در بخش‌های روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران عرضه شد.

همچنین درشانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران نیز کالاهایی در بخش‌های لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه، فیلتراسیون و آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، کارفرما، مشاوران، پیمانکاران، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، سیستم‌های اندازه‌گیری و تجهیزات آزمایشگاهی و آب و فاضلاب، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات به نمایش گذاشته شد.

برگزاری سه کارگاه آموزشی صنعت آب و برق

طبق اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه‌های صنعت آب و برق، در حاشیه این رویداد بین‌المللی سه کارگاه آموزشی پیرامون بحث‌های روز صنعت آب، برق و همسو با اهداف برگزاری نمایشگاه برپا است.

شایان ذکر است: این نمایشگاه در هشت سالن نمایشگاهی در فضایی شامل ۱۲ هزار و ۹۴۵ متر مربع فضای سرپوشیده داخلی و ۱۲ هزار متر مربع فضای سرپوشیده خارجی و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در همین تاریخ و در دو سالن نمایشگاهی در فضای دو هزار و ۴۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده داخلی و ۱۰۰ متر فضای باز در حال برگزاری است.

 

 

 

 خبرنگار: وجیهه مرادی 


نام:
ایمیل:
* نظر: