اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲
کد خبر: ۲۲۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ - ۲۲ دی ۱۳۹۹ - 11 January 2021
سخنگوی دولت در پیامی با محکوم کردن حمله تروریستی در کابل و کشته شدن «ضیاء ودان» یکی از سخنگویان دولت افغانستان، این حادثه را به دولت و مردم این کشور تسلیت گفت.
ربیعی ترور یکی از سخنگویان دولت افغانستان را محکوم کردبه گزارش سرویس سیاسی عصرپرس از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در پیام علی ربیعی آمده است: خبر ترور یکی از سخنگویان دولت افغانستان و همراهان او موجب تاثر و تالم دولت و ملت ایران شد. ضمن تسلیت به خانواده بازماندگان، ملت و دولت افغانستان، قویاً این حمله تروریستی را محکوم می‌کنیم.

سخنگوی دولت در این پیام تصریح کرد: ترور، ابزاری نفرت انگیز و غیرقابل قبول در دست یافتن به اهداف سیاسی است و هیچ ثمره‌ای جز تقویت دور باطل ناامنی و خشونت نخواهد داشت. به برادران و خواهران خود در افغانستان اطمینان می‌دهیم که در راه مبارزه با تروریسم، خشونت و اشغالگری تا هر زمان که لازم باشد، در کنار آنها خواهیم ماند.

براساس این گزارش، خودروی «ضیاء ودان» در کارته نو روز یکشنبه در جنوب کابل هدف انفجار بمب مغناطیسی قرار گرفت که در این حادثه او و دو همکارش کشته و یک تن دیگر از آنها نیز زخمی شدند. سخنگوی دولت افغانستان، گروه طالبان را مسوول این ترورهای هدفمند معرفی کرد.  
نام:
ایمیل:
* نظر: