اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
کد خبر: ۲۱۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۸ - ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - 18 November 2020
قاضی زاده هاشمی
نایب رئیس مجلس با اشاره به تصمیم دولت بر پرداخت کمک معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی به یک سوم از جامعه، گفت: اینگونه رفتارهای دوگانه دولت جای سوال دارد.
رفتار دوگانه دولت در پرداخت کمک معیشتی جای سوال دارد
به گزارش عصرپرس از خانه‌ملت، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 28 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: قبل از پایان جلسه مطلع شدم که رئیس جمهور محترم اشاره فرمودند که براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به یک سوم جامعه یک بسته معیشتی 100 هزار تومانی برای 4 ماه می دهند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما از اصل عمل استقبال می کنیم و حتی در روز گذشته به دولت تذکر دادیم که افرادی که شغل‌شان به مشکل می خورد به طور حتم باید مورد توجه جدی قرار گیرند، سوال این است که منبع و اختیار قانونی آن برای اقدامات مالی از کجا تامین می شود.

وی افزود: این گونه رفتار دوگانه؛ که اگر مجلس تصمیم بگیرد تا خدمتی به مردم شود نماینده دولت مخالفت می کند و از طرفی دیگر، دولت در ستادی که مجوز قانونی و عملکرد آن جای سوال دارد به این شکل عمل می کند لذا باید در این صورت از مجلس مجوز گرفته شود.

نایب رئیس مجلس در پایان گفت: اینگونه رفتارهای دولت جای سوال دارد که امیدواریم این گونه رفتارها ادامه پیدا نکند چرا که پاسخی برای افکار عمومی ندارند.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: