اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۴
کد خبر: ۲۱۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷ - ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - 17 November 2020
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از تسهیلات ویژه تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان پذیرش شده در دانشگاه‌ها در سال 99 خبر داد.
تسهیلات ویژه سازمان وظیفه عمومی به مشمولان پذیرش شده دانشگاه‌ها
به گزارش عصرپرس، با توجه به تاخیر در برگزاری کنکور سراسری دانشگاه ها و اعلام نتایج بعد از شروع سال تحصیلی جدید به علت شیوع ویروس کرونا و کاهش نگرانی مشمولان و خانواده‌های آنان؛ سردار" تقی مهری" در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس تسهیلات تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان پذیرش شده در دانشگاه های سال 99 را تشریح کرد.

وی تاکید کرد: کلیه مشمولان دیپلم فارغ التحصیل نیمه اول سال 98 که تا پایان شهریور ماه سال 99 مهلت معرفی و در زمان تعیین شده برگ اعزام به خدمت داشته اند و در مقاطع کاردانی و بالاتر در دانشگاه ها پذیرفته شده اند، می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 تاریخ اعزام به خدمت خود را تا سوم اسفند ماه سال 99 تمدید کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود: مشمولان دیپلم فارغ التحصیل نیمه اول سال 98 که تا پایان شهریور ماه سال 99 مهلت معرفی داشته اند و در زمان تعیین شده برگ اعزام به خدمت دریافت نکرده اند و در مقاطع کاردانی و بالاتر در دانشگاه ها نیم سال اول تحصیلی (مهر ماه) پذیرفته شده اند می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی اقدام کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: کلیه مشمولان مقاطع تحصیلی دانشگاهی که در  نیمه اول سال 98 فارغ التحصیل شده اند و تا پایان شهریور 99 مهلت معرفی دریافت کرده اند و در موعد مقرر برگ اعزام به خدمت دریافت داشته و در مقاطع کارشناسی و بالاتر دانشگاه ها پذیرفته شده اند، می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 تاریخ اعزام به خدمت خود را تا یکم  اسفند ماه 99 تمدید کنند .

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان مقاطع تحصیلی دانشگاهی که در  نیمه اول سال 98 فارغ التحصیل شده اند تا پایان شهریور 99 مهلت معرفی دریافت کرده اند و در زمان تعیین شده برگ اعزام به خدمت دریافت نکرده اند و در مقاطع کارشناسی و  بالاتر در دانشگاه ها نیم سال اول تحصیلی (مهر ماه)  پذیرفته شده اند می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی اقدام کنند.

سردار مهری  متذکر شد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان به نشانی@khabaresarbaziاز آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.*
نام:
ایمیل:
* نظر: