اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
کد خبر: ۲۰۸۲۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - 31 October 2020
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور:
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در حاشیه بازدید از روند اجرایی طرح آبرسانی به شهرستان جم با تاکید بر تسریع اجرای این پروژه اظهار داشت: تکمیل طرح‌های آبرسانی در نقاط مختلف شهری و روستایی کشور در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و در این راستا اقدامات مهم و موثری عملیاتی شده است.
تکمیل تأسیسات آب‌شیرین‌کن ۲۸ هزار مترمکعبی شهرستان جم تسریع شودبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از پاون، حمیدرضا جانباز هدف از سفر به شهرستان جم را بررسی روند اجرای طرح‌های آبرسانی دانست و با تاکید بر حمایت ویژه از تکمیل پروژه آبرسانی افزود: کارخانه شیرین سازى آب دریا در شهرستان جم به حجم تولید ۲۸ هزارمتر مکعب آب‌شیرین در شبانه‌روز اجرایی شده که تکمیل این پروژه در اولویت برنامه‌های شرکت مهندسى آب و فاضلاب قرار دارد.

مدیرعامل شرکت مهندسى آب و فاضلاب کشور با تاکید بر تسریع تکمیل خط انتقال آب شهرستان جم گفت: آبرسانی به این شهرستان در برنامه‌های امسال این شرکت قرار دارد که اجرای خط انتقال آن به طول ۳۲ کیلومتر مورد توجه ویژه است.

عبدالحمید حمزه‌پور، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم با اشاره به اجرای پروژه ۲۸ هزار مترمکعبی شیرین سازی آب دریا در آبرسانی به شهرستان جم خاطرنشان کرد: با تکمیل و افتتاح پروژه آب شیرین‌کن ۲۸ هزار متر مکعبی، مشکل دیرینه آبرسانی به شهرها و روستاهای شهرستان جم برطرف می‌شود.

حمزه‌پور به اجرای خط انتقال آب شهرستان جم پرداخت و بیان کرد: خط انتقال آب شهرستان جم به طول بیش از ۳۲ کیلومتر در اقطار ۸۰۰ و ۹۰۰ میلی‌متر روند اجرایی مطلوبی دارد و رو به پایان است.

وی با اشاره به پروژه‌های اجرا شده در طرح آبرسانی به شهرستان جم خاطرنشان کرد: در اجرای پروژه آب شیرین‌کن ۲۸ هزار مترمکعبی سیراف - جم پروژه‌های مختلف از جمله ۵ باب ایستگاه پمپاژه، ۵۰ هزار متر مکعب مخزن ذخیره آب، ۴ هزار متر مربع ساختمان بهره‌بردارى اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر احداث شبکه برق با نصب افزون بر ۱۴۷ دکل برق فشار متوسط ۳۳ کیلوولت را از دیگر تاسیسات اجرای پروژه آبرسانی سیراف - جم دانست و بیان کرد: برای اجرای پروژه کارخانه آب‌شیرین‌کن ۲۸ هزار مترمکعبی جم بیش از ۲ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

بر پایه این گزارش مدیرعامل شرکت مهندسى آب و فاضلاب کشور در سفر به استان بوشهر به همراه معاون برنامه‌ریزى وزارت نفت، استاندار بوشهر و نماینده مردم حوزه جنوب استان در مجلس شوراى اسلامى، از پروژه بزرگ آبرسانى به شهرستان جم بازدید کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر: