اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
کد خبر: ۲۰۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ - ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - 22 October 2020
كنفرانس بين المللي ترانسفور ماتور مهم ترين اتفاق سالانه كشور در صنعت ترانسفورماتور در ايران است كه هرساله بيش از 500 كارشناس ترانسفورماتور از سراسر دنيا در اين كنفرانس شركت وآخرين پيشرفت هاي صنعت ترانسفورماتور را با يكديگر به اشتراك مي گذارند که امسال به منظور حفظ فاصله گذاري اجتماعي، به صورت مجازي و در قالب وب كنفرانس در وزارت نیرو برگزار شد.
هفتمين كنفرانس بين المللي ترانسفورماتوربرگزارشد
به گزارش خبرنگار سرویس اقتصادی عصرپرس، آرش آقايي فر در هفتمين كنفرانس بين المللي ترانسفور ماتور با اشاره به اينكه ايران قدرت اول ساخت و بازسازي ترانسفورماتورهاي قدرت و توزيع برق در منطقه را داراست، گفت: بزرگترين نقطه ضعف تعميرات ترانس نداشتن تجربه كافي در زمينه بازاريابي بين المللي و مشكلات گمركي و بانكي است.

آقايي فر اضافه كرد: ايران به فناوري توليد و بازسازي انواع ترانسفورماتورهاي توزيع و قدرت برق دست يافته است به طوري كه هم اكنون متخصصان ايراني در دو زمينه ساخت و تعميرات ترانسفورماتورها در خاورميانه حرفي براي گفتن داشته و رتبه نخست را به خود اختصاص دادند.

دبير اين كنفرانس اظهار اميدواري كرد: برگزاري اين رويداد بتواند در توسعه اين صنعت و ارائه راهكارهايي براي رفع چالش هاي پيش رو، مفيد واقع شود.

وی در ادامه مهم ترین اهداف این کنفرانس را انتقال تجربیات از کشورهای خارجی توسط اساتید ساکن در آن کشور ها دانست و گفت: به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات شرکت‌های مختلف ترانسفورماتورها و تجمع و یکپارچه کردن این  تجربیات از دیگر اهداف این کنفرانس بوده و در همین راستا ارتباط نزدیک بین دانشگاه و صنعت فراهم شده است.  

براساس این گزارش،اين كنفرانس مهم ترين اتفاق سالانه كشور در صنعت ترانسفورماتور در ايران است كه  هرساله بيش از 500 كارشناس ترانسفورماتور از سراسر دنيا در اين كنفرانس شركت  وآخرين پيشرفت هاي صنعت ترانسفورماتور  را با يكديگر به اشتراك مي گذارند که امسال به منظور حفظ فاصله گذاري اجتماعي، به صورت مجازي و در قالب وب كنفرانس برگزار شد.

شایان ذکر است: دراين كنفرانس از ۱۲۵ مقاله ارسالی بيش از 20 مقاله توسط متخصصان ارائه شده است.خبرنگار: پروین مرادی

نام:
ایمیل:
* نظر: