اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
کد خبر: ۲۰۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۷ - ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - 19 October 2020
فرمانده نیروی انتظامی به صورت ویدئو کنفرانسی 140 پروژه عمرانی به همراه 787 واحد منزل ملکی کارکنان و 364 واحد منازل سازمانی را افتتاح و 1233 واحد منازل ملکی کارکنان را کلنگ زنی کرد.
کلنگ زنی 1233 واحد منازل ملکی کارکنان ناجا
به گزارش عصرپرس از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در آئین افتتاح 140 پروژه عمرانی به همراه 787 واحد منزل ملکی کارکنان و 364 واحد منازل سازمانی و کلنگ زنی 1233 واحد منازل ملکی کارکنان نیروی انتظامی اظهار داشت: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) درود و رحمت می فرستیم و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، دوران دفاع مقدس، مدافعان حریم امنیت به ویژه سپهبد شهید "حاج قاسم سلیمانی" و شهدای نیروی انتظامی را گرامی داشته و برای فرماندهی معزز کل قوا "مدظله العالی " آرزوی طول عمر توام با صحت و سلامتی داریم.

وی با تبریک حلول ماه ربیع الاول و اعیاد پیش رو، افزود: فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه فرماندهان، مدیران و سبزپوشان خدوم نیروی عظیم انتظامی تبریک می گویم؛ امیدوارم در این هفته بتوانیم ضمن ارائه خدمات مضاعف به مردم، عملکرد همکارانمان را نیز انعکاس دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با اشاره به موضوع جلسه بیان کرد: امروز همزمان با این افتتاحیه ها شاهد بهره برداری ساختمان جدید مرکز نظارت همگانی بازرسی کل ناجا (197) هستیم؛ این مکان از ساختمان های پیشین نیروی انتظامی است که در راستای بهره برداری مرکز نظارت همگانی بازرسی کل ناجا بازسازی شده است و ان شاء الله در این ساختمان جدید با تمرکز و برنامه ریزی بهتر بتوانیم از ظرفیت ها برای ارائه خدمات مطلوب تر به مردم عزیز بهره ببریم.

وی با بیان اینکه همواره از نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و ... مردم استقبال می کنیم، خاطر نشان کرد: معتقدم که امروز بهترین پشتوانه ما مردم و حمایت آنان است در واقع بهترین بازرسان ما مردم می باشند و باید برای تقویت تعاملات مردم با پلیس تلاش کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: بهترین کسانی  که می توانند ما را ارزیابی کنند هموطنانمان و جامعه هدف ما هستند بنابراین باید این امکان وجود داشته باشد که همواره نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما منعکس کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه 197 پل ارتباطی مردم با پلیس است، ادامه داد: کارکنانی که در این مرکز حضور و فعالیت دارند بایستی ضمن تکریم ارباب رجوع به درستی پاسخگوی مراجعان باشند و در فرآیند دریافت پیشنهادات و انتقادات مردم طی تماس با این مرکز یا حضور در 197 ، با سازوکارهای اتخاذ شده ، فرآیند پیگیری امور را نیز در دستور کار قرار دهند.

سردار اشتری تاکید کرد: نه تنها فعالان حوزه مرکز نظارت همگانی بازرسی کل ناجا (197) همواره باید پاسخگوی مردم باشند بلکه این اهتمام در پاسخگویی و پیگیری مطالبات مردمی رویکرد جدی همه فرماندهان و مسئولان ناجا باشد.

این مقام ارشد انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: امروز به همت معاونت مهندسی ناجا، بنیاد تعاون ناجا و فرماندهان استانی شاهد افتتاح 140پروژه عمرانی به همراه 787 واحد منزل ملکی کارکنان و 364 واحد منازل سازمانی و کلنگ زنی 1233 واحد منازل ملکی کارکنان به صورت ویدئو کنفرانسی هستیم و این اقدامات نویدبخش دغدغه و اهتمام بنده و هیئت رئیسه ناجا برای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان به ویژه در حوزه مسکن آنان است.

سردار اشتری با بیان اینکه در موضوعات عمرانی اقدامات خوبی صورت گرفته است خاطر نشان کرد: بنده و هیئت رئیسه ناجا به جد دغدغه بهبود و ارتقاء وضعیت معیشتی کارکنان را داریم و موضوع تامین مسکن را در سبد معیشتی آنان ، یک مولفه محوری و اساسی می دانم و پیرو همین دغدغه سال گذشته قرارگاه جهادی تامین مسکن کارکنان ناجا راه اندازی شد و ان شاء الله در یک برنامه مدون پنج ساله ( که یک سال آن را پشت سر گذاشتیم ) نهضت تامین مسکن کارکنان را دنبال و اجرایی کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام تاکید و بیان کرد: لازم است متولیان این حوزه با برنامه ریزی دقیق توام با روحیه جهادی و انقلابی به پیشرفت امور بیندیشند و پروژه های نیمه تمام را تمام کنند؛ در کنار این اقدامات بایستی پاسخگوی تعهداتمان به کارکنان نیز باشیم.

سردار اشتری در ادامه با اشاره به بهره گیری از ظرفیت خیرین امنیت ساز عنوان کرد: بهره گیری از ظرفیت خیرین امنیت ساز بایستی بر مبنای دستورالعمل ابلاغی و با نظارت بازرسی کل ناجا صورت بگیرد.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعار هفته ناجا با عنوان؛ " با هم برای امنیت و سلامت" اشاره کرد : تامین نظم و امنیت در جامعه وظیفه ذاتی و قانونی نیروی انتظامی است و خوشبختانه شاهدیم که سبزپوشان ناجا در راستای حفظ و ارتقای امنیت تا پای جان پیش می روند.

وی با اشاره به وجود امنیت مثال زدنی در کشور تصریح کرد: این امنیت به لطف و عنایت خداوند متعال ، تدابیر و منویات مقام معظم رهبری "مدظله العالی"، برکت خون شهدا، هوشیاری و اقتدار نیروهای مسلح و البته حضور مردم همیشه در صحنه در پشتیبانی از نظام و آرمان های انقلاب به دست آمده، بنابرین صیانت از این امنیت یک وظیفه ملی و همگانی است و در این میان نیروهای پلیس به عنوان حافظان جان ، مال و ناموس مردم در خط مقدم حفظ امنیت هستند.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه همه ما باید قدردان این امنیت مثال زدنی در کشور باشیم، به تشریح اهمیت سلامت از دو دیدگاه پرداخت و افزود: سلامت جامعه به ویژه در شرایط کنونی با اجرایی شدن مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا بسیار حائز اهمیت است .

وی با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور نیروی انتظامی برای خدمات دهی به مردم، در میدان و عرصه فعالانه و شبانه روز حاضر شده، گفت: سبزپوشان ناجا در کنار مدافعان سلامت در حوزه های مختلف از جمله برخورد با محتکران اقلام بهداشتی، مدیریت فضای مجازی و برخورد با تشویش کنندگان اذهان عمومی ، ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی ، در اختیار قرار دادن ظرفیت مراکز درمانی و بیمارستانی به بیماران کرونایی، نظارت بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی و ... حضور داشته و این همکاری ها تا ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا ادامه دارد.

فرمانده ناجا بر رویکرد اقتدار توام با رافت و عدالت پلیس با مردم تاکید کرد و افزود: در کنار اهمیت سلامت جامعه ، صیانت از سلامت کارکنان نیز بسیار حائز اهمیت است و به همه کارکنان تاکید و توصیه می کنم با رعایت پروتکل های بهداشتی از سلامت خود صیانت کنند.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه ماموریت های پلیس تعطیل بردار نیست، خاطر نشان کرد: برای اجرای ماموریت ها و خدمات دهی مطلوب به مردم تلاش مضاعف کنیم تا ان شاء الله این تلاش ها مورد رضایت خداوند متعال و مقام معظم رهبری "مدظله العالی" و مردم قرار بگیرد.

گفتنی است، پیش از سخنان سردار "حسین اشتری"؛ فرمانده نیروی انتظامی، سردار "اسحاقی"؛ معاون مهندسی ناجا گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کرد؛ در این مراسم همچنین چند پروژه توسط فرماندهان انتظامی برخی استان ها کلنگ زنی و مورد بهره برداری قرار گرفت.
نام:
ایمیل:
* نظر: