اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
کد خبر: ۲۰۴۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸ - ۱۸ مهر ۱۳۹۹ - 09 October 2020
معاون وزیر راه وشهر سازی خبر داد:
معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح و بهره برداری از برخی پروژه‌های مسکن ملی در اول آبان ماه امسال با حضور رییس‌جمهوری خبر داد.
افتتاح مسکن ملی اول آبان با حضور رییس جمهوربه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده پیرامون افتتاح برخی از واحدهای مسکن ملی در روز اول آبان ماه امسال توضیح داد: با حضور رییس‌جمهوری در چهاربخش طرح‌های مسکنی از جمله اقدام ملی مسکن و همچنین واحدهای باقیمانده مسکن مهر افتتاح و به بهره‌برداری خواهند رسید.

معاون وزیر راه و شهرسازی در بیان جزییات طرح‌هایی که افتتاح و به بهره‌برداری می رسند، افزود: طرح‌های مسکن ملی در چهاربخش افتتاح می‌شوند، بخش نخست طرح های مسکن ملی، واحدهایی که به شکل گروهی به متقاضیان واگذار شده، بخش دوم افرادی که به پروژه‌ها معرفی می‌شوند و این افراد بخشی از آورده خود را به پروژه تزریق کرده اند که با توجه به پیشرفت پروژه‌ها به متقاضیان می شوندو بخش سوم افتتاح پروژه‌هایی است که در طرح اقدام ملی تمام و تحویل خواهند شد و بخش چهارم نیز کلنگ زنی پروژه های جدید است.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهر سازی در زمینه مسکن مهر و بهره برداری و تحویل واحدهای باقیمانده به متقاضیان در این مراسم، اعلام کرد: استان‌هایی در این مراسم تمامی واحدهای باقیمانده مسکن مهر آنها به اتمام می رسد و جشن خاتمه دارند.

به گفته محمودزاده، مسکن مهردرشهرهای زیر ۲۵هزار نفر جمعیت در ۲۱ استان کشور به اتمام رسیده و در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت پیش‌بینی شده که مسکن مهر بیش از ۱۷ استان تا اول آبان به اتمام برسد. استان ها متعهد شده اند باقیمانده واحدهای مسکونی مهر، تا پایان آبان امسال تحویل متقاضیان شود.نام:
ایمیل:
* نظر: