اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
کد خبر: ۲۰۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 20 September 2020
شاتا گزارش می‌دهد؛
معاونت طرح و برنامه وزارت صمت درصد تغییرات شاخص های اصلی صنعت، معدن و تجارت کشور را در پنج ماهه سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل اعلام کرد که بر این مبنا میزان سرمایه گذاری پروانه های بهره برداری صادره 69.9 درصد افزایش داشته و همچنین تعداد جوازهای تاسیس صادره نیز رشد 40.3 درصدی را ثبت نموده است.
افزایش 70 درصدی میزان سرمایه گذاری پروانه‌های بهره‌برداری صادرهبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از شاتا، بنابراین گزارش میزان سرمایه گذاری پروانه های بهره برداری صادره در ۵ ماهه اول ۹۹ بالغ بر 326.1 میلیارد ریال بوده است که در مقایسه با سال گذشته افزایش 69.9 درصدی در این بخش را نشان می دهد.

همچنین میزان اشتغال ثبت شده پروانه های بهره برداری صادره در این مدت 41 هزار و 858 مورد بوده که نشان از افزایش 3.7 درصدی این شاخص نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.

در این گزارش تعداد جواز های تاسیس صادره در پنج ماهه اول امسال، 14 هزار و 806 فقره اعلام شده که رشد 40.3 درصدی را نشان می‌دهد.

پیش بینی سرمایه گذاری جواز های تاسیس صادره 1759.6 هزار میلیارد ریال بوده است که می تواند زمینه اشتغال 322 هزار و 371 نفر را فراهم نماید.

بر اساس این گزارش میزان رشد سرمایه گذاری جواز های تاسیس صادره در پنج ماهه اول امسال 31.5 درصد و همچنین افزایش میزان اشتغال این بخش 29.4 درصد بوده است.

طبق گزارش اعلام شده از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در ۵ ماهه اول امسال، تعداد ۲۳۸ هزار فقره جواز صنفی صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 60.2 درصدی را نشان می‌دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر: