اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۷
کد خبر: ۱۹۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۲ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - 02 August 2020
با حضور وزیر نیرو در چهاردهمین هفته پويش #هرهفته_الف_ب_ايران؛
۱۵ پروژه فوق توزيع شركت برق منطقه‌ای تهران با سرمایه‌گذاری 285 میلیارد تومان، فردا دوشنبه در قالب چهاردهمین هفته پويش #هرهفته_الف_ب_ايران با حضور وزير نيرو و از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح خواهد شد.
۱۵ پروژه صنعت برق استان تهران فردا افتتاح می‌شودبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از پاون، آرش كردي مديرعامل شركت برق منطقه‌اي تهران در این رابطه گفت: اين پروژه‌ها با هزينه‌اي بالغ بر 2 میلیارد و 852 میلیون ریال و با هدف افزايش قابليت اطمينان و پايداري شبكه فوق‌توزيع در استان‌ تهران برای گذر از پيك بار ۹۹ و پیشگیری از بروز حوادث ناخواسته در شبکه اجرا شده است.

وی افزود: پست 63 کیلوولت کارون، تقویت و توسعه پست‌های شمس آباد 2، پاکدشت، فاطمیه، مشیریه، ظفر و نصب فیدرهای 20 کیلوولت ترانس سوم شهریار، خطوط 63 کیلوولت ارتباطی طرشت، شریف آباد، شیخ بهایی، ورامین، دوشان تپه_شهدا و دوشان تپه _پیروزی و پروژه‌های اصلاح و بهینه‌سازی در 8 شبکه، نصب و بهره‌برداری خازن‌های 20 کیلوولت در 30 پست فوق توزیع، طرح‌های قابل افتتاح این هفته از پویش به‌شمار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: استفاده حداکثری از توان تولید ملی و تجهيزات ساخت داخل كشور به میزان بیش از 97 درصد از ویژگی‌های بارز این پروژه‌ها محسوب می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: