اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
کد خبر: ۱۹۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۴ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - 27 July 2020
معاون وزیر صمت در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی جهرم تاکید کرد:
معاون وزیر صمت و سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در سفر به استان فارس از امکانات زیربنایی فراهم شده برای استقرار گمرک در منطقه ویژه اقتصادی جهرم بازدید کرد .
ضرورت تکمیل زیر ساخت ها برای رونق بخشی به فعالیت های تجاری و صنعتیبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس به نقل از ایدرو، امیر بیات در حاشیه این بازدید با تاکید بر اهمیت نقل و انتقالات در فعالیت های تجاری و صنعتی و تسهیل این فرایند مهم برای فعالان حوزه تولید گفت : تکمیل زیر ساخت های گمرکی منطقه ویژه اقتصادی جهرم از جمله سالن های روباز و مسقف در دستور کار سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران قرار دارد.

بیات با اشاره به زیر ساخت های آماده شده از سوی ایدرو منطقه ویژه همچون ساختمان اداری، ساختمان درب خروج، باسکولهای ۶۰ تنی و فیبر نوری، از آغاز فاز نخست احداث انبارهای استاندارد روباز و سرپوشیده برای گمرک خبر داد.

به گفته بیات با راه اندازی گمرک منطقه ویژه اقتصادی جهرم، فعالان و متقاضیان احداث واحد های صنعتی و تجاری کلیه مراودات تجاری خود را با خارج از سرزمین اصلی با گمرک منطقه ویژه با سهولت کامل به انجام خواهند رساند.

وی افزود: مراحل صدور کد گمرکی نیز با همکاری مناسب گمرک جمهوری اسلامی ایران در دست اقدام است .

بیات همچنین آغاز احداث تصفیه خانه فاضلاب و تکمیل آسفالت این منطقه‌ ویژه اقتصادی در سال جهش تولید را از دیگر اقدامات ایدرو اعلام کرد.

منطقه ویژه اقتصادی جهرم در استان فارس، در زمینی به حدود ۳۴۰ هکتار زیر نظر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در قالب ۲ فاز در حال راه اندازی است .
نام:
ایمیل:
* نظر: