اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
کد خبر: ۱۹۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - 26 July 2020
وزیر راه و شهر سازی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی همزمان با بهره‌برداری از ۵۰ دستگاه انواع ناوگان ریلی در شبکه راه آهن، گفت: برنامه تولید و تحویل ناوگان تولید داخل با منابع صندوق توسعه ملی ادامه خواهد داشت.
ادامه تولید و تحویل ناوگان ریلی در شبکه راه آهنبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم چهارمین مرحله بهره برداری از ناوگان جدید ریلی در سال جهش تولید که در محل ایستگاه راه آهن تهران برگزار شد، گفت: امروز ۵۰ دستگاه ناوگان ریلی تولید داخل و بازسازی شده وارد شبکه ریلی کشور شد.

وی گفت: شاید گفته شود تشکیل جلسات ماهیانه چه ضرورتی دارد؟ اولین نتیجه آن اثبات تلاش دولت برای حمایت از تولید داخل و اراده ای است که نشان دهنده گسترش ظرفیت ریلی است و دوم اینکه تولیدکنندگان و شرکت های ریلی می توانند فرصتی را برای طرح مسایل و مشکلات پیدا کنند.

وزیر راه و شهرسازی، گفت: ممکن است حجم تولید و بازسازی با شعار جهش تولید منطبق نباشد اما جریان تولید و تحویل در راه آهن جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد.

وی ادامه داد: از محل تبصره ٢٨ و منابع صندوق توسعه ملی که در اختیار بانک‌ها قرار گرفتن است، تمام پروژه‌های ریلی بدون مانع باید انجام شود و نباید طرح‌ها کند پیش رود.

وزیر راه تاکید کرد: کارخانجات باید بتوانند با ظرفیت مناسب به تولیدات خود ادامه دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر: