اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
کد خبر: ۱۹۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۸ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - 25 July 2020
استاندار تهران با اشاره به استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه از تمدید محدودیت‌های کرونایی تا یک هفته دیگر در استان تهران خبر داد.

محدودیت های کرونایی یک هفته دیگر درتهران تمدید شد

به گزارش عصرپرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در مورد وضعیت محدودیت‌های کرونایی در استان تهران، اظهار داشت: با توجه به روند مراجعه به درمانگاه‌های تابعه بیمارستان‌ها و مراکز ۱۶ و ۲۴ ساعته ارائه خدمات در استان تهران و میزان بستری روزانه، محدودیت‌های کرونایی از امروز شنبه به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

وی ادامه داد: محدودیت‌ها شامل محدودیت‌های هفته گذشته از جمله ممنوعیت فعالیت استخر‌های سرپوشیده، تالار‌های پذیرایی برای مراسم عروسی، برگزاری مراسم عزا، همایش‌ها و ورزش‌های پرخطر و عدم برگزاری نماز جمعه در تهران از ۴ مرداد تا یک هفته است.

استاندار تهران تاکید کرد: نظارت‌ها نیز به صورت جدی با همکاری ناظران سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی در دستور کار قرار دارد.

محسنی بندپی در مورد دورکاری کارمندان، گفت: ابلاغیه مربوط به دورکاری کارمندان از ۲۹ تیر به مدت ۱۰ روز بوده است که تا چهارشنبه ادامه دارد و قبل از اتمام این موعد در مورد ادامه آن تصمیم گیری می‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: