اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
کد خبر: ۱۸۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۲ - ۰۸ تير ۱۳۹۹ - 28 June 2020
معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو :
معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در نشست سازندگان قطعات و مجموعه های محصول پروژه k132 ویژگی های سازمان های چابک را انعطاف پذیری در محصول و طراحی عنوان کرد و گفت : با رونمایی از پروژه k132 شاهد انعطاف پذیری در گروه صنعتی ایران خودرو هستیم .

تولیدخودروی k132 کار خارق‌العاده‌ای در فضای تحریم استبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از شاتا ، امیر بیات با اشاره به اینکه شاکله شعارهای مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ها تولید است گفت : هدف از این تاکید ، افزایش قدرت اقتصادی کشور است ، زیرا افزایش قدرت اقتصادی موجب افزایش قدرت نظامی، اشتغال، آبادانی و … شده و بسیاری از مشکلات را به خودی خود حل می کند.

وی با بیان این‌که در اقتصاد مقاومتی موضوعات درون زا و برون گرا مطرح می شود، اظهار کرد: بحث درون زا بودن اقتصاد مقاومتی، نوآوری و خلاقیت و نیز بحث برون گرا بودن آن، تولید در مقیاس جهانی است.

رئیس هیات عامل ایدرو در ادامه با اشاره به مفهوم تولید ناب و ویژگی های آن گفت: تعامل بین قطعه‌ساز و خودروساز بسیار مهم است ، زیرا سود هر یک در گرو سود دیگری است و در صورت ضرر هر یکی، دیگری زمین خواهد خورد و این موجب فروپاشی خودروساز و قطعه ساز و متعاقب آن زنجیره تامین خواهد شد.

معاون وزیر صمت موضوع نقدینگی را یکی از مسائل واحدهای تولیدی برشمرد و تصریح کرد : واحدهای صنعتی برای حل این مشکل باید دارایی‌های مازاد و غیر مولد خود را احصا و با فروش آنها منابع مالی به شبکه تامین و توزیع تزریق نمایند.

پروژه k132 ایران خودرو با داخلی‌سازی بیش از ۹۰ درصدی تا پایان امسال به تولید انبوه می رسد.

 


نام:
ایمیل:
* نظر: