اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
کد خبر: ۱۸۷۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶ - ۰۶ تير ۱۳۹۹ - 26 June 2020
معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع:
معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره انفجار در منطقه پارچین گفت: این حادثه در منطقه‌ای عمومی و به دلیل نشت از مخزن گازی بوده و هیچ تلفات جانی هم نداشته است.
نشت گاز از مخزن، علت آتش‌سوزی در منطقه عمومی پارچین بودبه گزارش سرویس اجتماعی عصرپرس، امیر سرتیپ دوم «داود عبدی» روز جمعه درباره حادثه شب گذشته در منطقه عمومی پارچین در جنوب شرقی تهران گفت: مخازن گاز در این منطقه به صورت دستی پر می‌شود و نشت گاز در یکی از مخازن باعث انفجارشده و دو مخزن کناری آن هم تحت تاثیر قرار گرفته که آتش‌سوزی بزرگی بوجود آمده است که توسط عوامل آتش نشانی و اطفا حریق، این آتش‌سوزی کنترل شده است.

سخنگوی وزارت دفاع با بیان این که هم اکنون منطقه عمومی پارچین و محل حادثه در وضعیت بسیار عادی قرار دارد، افزود: این مخازن در یک منطقه کوهستانی و فاقد حضور مردم قرار دارد، به همن دلیل این حادثه هیچ تلفاتی نداشته است.

بر اساس این گزارش، از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز فیلمی که به گفته منتشر کنندگان آن در فضای مجازی از شرق تهران ثبت شده و در آن نور عجیب نارنجی‌رنگ همراه با صدای مهیب آسمان را شبیه به غروب خورشید روشن کرده در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: