اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
کد خبر: ۱۸۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۴ - ۰۵ تير ۱۳۹۹ - 25 June 2020
معاون طرح و برنامه وزارت صمت در استان اردبیل اعلام کرد:
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در هفته سوم "چویش ملی تولید، تداوم امید " از صدور ۶ هزار جواز تاسیس در سه ماهه اول سالجاری در کشور خبر داد.
صدور ۶ هزار جواز تاسیس در کشور طی 3 ماه اول امسالبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از شاتا، سعید زرندی در مراسم افتتاح شرکت هفت آسمان سبلان در شهرک صنعتی اردبیل اظهار کرد: در سه ماهه اول سالجاری یک هزار و ۵۰ پروانه بهره برداری صادر شده که بالغ بر ۱۹۶ مورد از این پروانه‌های بهره برداری با سرمایه گذاری بالای ۴۰ میلیارد تومان آغاز می شوند.

وی ظرفیت اشتغال پروانه‌های بهره برداری صادر شده را ۱۸ هزار و ۵۰۱ نفر اعلام و اضافه کرد: همه این اقدامات نشان از عزم وزارت صمت برای ایجاد اشتغال و حمایت از سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی در کشور است.
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت صنعت کشور را یک صنعت پویا و مولد اعلام کرد و گفت: کشور با قدرت و انرژی مضاعف به سمت اعتلای تولید در حال حرکت است.

زرندی ادامه داد: علیرغم تحریم ها و فشارهای دشمنان صنعت کشور در این برهه خوش درخشید.
وی گفت: در شرایط کرونایی در کشور ظرفیت بالای تولید و افزایش تولید را در کشور شاهد بودیم که در همین ایام ۱۶ قلم از ۴۴ قلم اساسی تولیدی کشور با افزایش جدی تولید مواجه بود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه صنعت و تولید نباید گرفتار پیچ و خم اداری شود، گفت: صنعتگران نباید در هیچ حوزه ای با اخلال مواجه شوند که در این راستا سیستم بانکی رفته رفته خود را با این شرایط تطبیق می دهد.

زرندی به پایش و احصای دقیق مشکلات واحدهای تولیدی در استان تاکید کرد و افزود: اگر در همان ابتدای امر مشکلات به وجود آمده برای واحدها ارزیابی و احصا شود ما هیچ واحد راکد را در استان‌ها و کشور نخواهیم داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: