اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
کد خبر: ۱۸۶۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - ۱۶ دی ۱۳۹۵ - 05 January 2017
زنان فنلاندی مظنون به خرید خدمات جنسی مهاجران نابالغی هستند که تنها به کشور آنها آمده‌اند. آنها برای این کار به هر نوجوان 20 یورو پیشنهاد می‌کنند. بیشتر این زنان تحصیل‌کرده و عموما پولدار هستند.
زنان فنلاندی خدمات جنسی پناهجویان نوجوان را می‌خرند

عصرپرس: گزارش‌ پناهجویان ساکن در یک مرکز نگهداری در هلسینکی حاکی از آن است که زنان فنلاندی به نوجوانان پناهجو پیشنهاد خرید خدمات جنسی می‌دهند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نشریه Ilta-Sanomat چاپ فنلاند، زنان فنلاندی 20 یورو در ازای خدمات جنسی به پناهجویان نابالغ پیشنهاد می‌کنند.

زنان فنلاندی مظنون به خرید خدمات جنسی مهاجران نابالغی هستند که تنها به کشور آنها آمده‌اند.  

پلیس هلسینکی، برخلاف گفته‌های نماینده بنیاد Diakonissalaitos که چند مرکز پذیرش پناهجویان نابالغ را سازماندهی می‌کند، هنوز  اخباری درباره آن دریافت نکرده است.  

به گزارش شبکه رادیو تلویزیون Yle با پناهجویان درباره برخورد آنها با زنان فنلاندی صحبت می‌شود و درباره اصول رفتاری برای آنها توضیح داده می‌شود. اما  واقعیت با آنچه  گفته می‌شود فرق زیادی دارد.  

به گفته پناهجویان نابالغ، فقط به نوجوانان مراکز Diakonissalaitos خدمات جنسی پیشنهاد نشده بود. خانم Taina Cederström معلم مرکز فوق خبر داد که زنان در ایستگاه راه‌آهن هلسینکی در زمان جشن‌های کریسمس سعی کردند خدمات جنسی  پناهجویان نابالغ را خریداری کنند.  

قیمت این خدمات 20 یورو  اعلام شده است. او حدس می‌زند که زنان فنلاندی برای برگزاری جشن کریسمس سفر می‌کردند. به گفته این معلم، دو مورد مشخص از این نوع اتفاق افتاده است که می‌تواند تأییدی بر احتمال وقوع موارد دیگر از این نوع باشد. 

به گفته معلم مدرسه وقتی کارمندان بنیاد به بررسی این مسأله پرداختند که متوجه شدند پسر بچه‌ها پول برای خرید سیگار و دیگر  چیزها پیدا کرده‌اند.  پناهجویان نابالغ در فنلاند کمک ماهانه بسیار ناچیزی دریافت می‌کنند.  

به گفته معلم مدرسه: «این موارد یادآور تجارت انسان است». وی گفت که این‌گونه موارد برای فنلاند یک چیز نو است.  

«جوانان همیشه در ایستگاه راه‌آهن زیاد هستند و قبلا نیز زیاد بودند.  حالا زنان فنلانی 40-30 ساله برای خرید خدمات جنسی  نوجوانان در ایستگاه راه‌آهن زیاد دیده می‌شوند. پیداست  منظور از این زنان، عموما زنان پولدار و  تحصیلکرده هستند.  پسر بچه‌ها خوش صورت هستند. در اینجا برتری مشاهده می‌شود.  تا به حال نشنیده بودم که به پسربچه‌های فنلاندی که در جایی در حال یخ زدن هستند پیشنهاد خرید چنین خدمتی را بکنند. ما سعی می‌کنیم در مرکز پناهندگان معاشرت با زنان فنلاندی را به نوجوانان یاد بدهیم».

پایان/


نام:
ایمیل:
* نظر: