اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
کد خبر: ۱۷۴۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۴ - ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - 01 April 2020
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن تقدیر و تشکر از مردم عزیز و بافرهنگ که همکاری خوبی با فرزندان خود در نیروی انتظامی داشتند، گفت: در سطح شهرها و جاده ها شاهد کاهش ترددها هستیم.

کاهش 65 درصدی تصادفات و تلفات جاده ای از 25 اسفند 98 تا دیروز

به گزارش عصرپرس، سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران با تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید به مردم عزیز اظهار داشت: خوشبختانه با رصدهای صورت گرفته از دوربین های این مرکز و دریافت گزارش ها از سطح کشور، در هیچ نقطه ای تجمعی وجود ندارد و ترددها در سطح شهرها و جاده ها به طور چشمگیری کاهش داشته است که امیدواریم این روند تا پایان امروز و حتی روزهای آتی نیز ادامه داشته باشد.

وی افزود: تلفات و تصادفات جاده ای از 25 اسفند تا پایان روز گذشته حدود 65 درصد نسبت به سال گذشته در همین مدت کاهش یافته که این روند نشان دهنده رعایت مردم و اهتمام آنها به انجام توصیه ها، پروتکل ها و دستورالعمل های ارائه شده از سوی پلیس و نیز ستاد ملی مقابله با کرونا می باشد.

سردار اشتری در رابطه با تعداد معدودی از شهروندان که به توصیه ها توجه نمی کنند، گفت: با مصوبه ستاد ملی مقابله کرونا برای این افراد مبلغ 500 هزار تومان جریمه نقدی و درصورت عدم توجه به تذکرات پلیس، توقیف یک ماهه خودرو در دستور کار خواهد بود.

فرمانده ناجا در پایان از همکاری مردم با فرزندان خود در نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد و گفت: خوشبختانه مردم فهیم و بافرهنگ کشور با درک شرایط موجود برای حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان نقش بسزایی در شکستن زنجیره انتقال کرونا ایفا کرده  اند.

گفتنی است سردار اشتری در این بازدید از طریق ویدئو کنفرانس با چندین استان ارتباط برقرار و ضمن دریافت گزارش های آنها توصیه و دستورهای لازم را به آنها صادر کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر: