اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
کد خبر: ۱۷۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۶ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - 27 February 2020
ستاد نمازجمعه تهران اعلام کرد: نماز جمعه این هفته تهران - 9 اسفندماه - در تهران به دلیل ملاحظات بهداشتی مربوط به شرایط اخیر کشور برگزار نمی شود.
نماز جمعه تهران و ۲۲ مرکز استان دیگر فردا برگزار نمی‌شود
به گزارش عصرپرس، ستاد نماز جمعه تهران اعلام کرد: به اطلاع نمازگزاران می رساند حسب تصمیم اتخاذ شده، که (عصر پنجشنبه) به این ستاد ابلاغ شد. نمازجمعه فردا ۹ اسفندماه درتهران به دلیل ملاحظات بهداشتی مربوط به شرایط اخیر کشور برگزار نمی شود.

متن اطلاعیه رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع مردم شریف و انقلابی ایران به ویژه مومنان خداجوی و نمازگزار جمعه می‌رساند، پیرو در خواست وزیر محترم بهداشت و درمان و رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا و اهمیت حقوق شهروندان عزیز و مومن ایران اسلامی و ضرورت رعایت آن، باعنایت به نامه مکتوب جناب آقای دکتر نمکی نمازجمعه مورخه ۹۸/۱۲/۹ درمراکز استان‌هایی که ازسوی ستاد اعلام شده است و در ذیل نام آن‌ها می‌آید، برگزار نخواهد شد.
 
۱-تهران
۲-قم مقدسه
۳-رشت
۴-مشهدمقدس
۵-تبریز
۶-ارومیه
۷-همدان
۸-اصفهان
۹-ساری
۱۰-اردبیل
۱۱-کرج
۱۲-اهواز
۱۳-سمنان
۱۴-زاهدان
۱۵-شیراز
۱۶-قزوین
۱۷-سنندج
۱۸-کرمانشاه
۱۹-یاسوج
۲۲-گرگان
۲۱-خرم آباد
۲۲-بندر عباس
۲۳-یزد
 
همچنین در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها و شهر‌هایی که حسب اعلام کتبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و استانداران محترم، به طور قطعی نقطه حساس شناسایی شده است نماز جمعه این هفته اقامه نخواهد شد.

بدیهی است نماز جمعه در سایر شهرستان‌ها و مناطقی که با رعایت اصول و مقررات بهداشتی با هماهنگی ستاد استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

فرصت را مغتنم شمرده و در این ایام نورانی و معنوی مراتب سپاس و قدرشناسی خود و ائمه جمعه محترم ایران اسلامی را از مدافعان سلامت ملت - پزشکان، پیراپزشکان، پرستاران تلاشگر و کادر خدماتی و اداری - و مدیران و مسئولان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در این جهاد مقدس، اعلام می‌دارم.

در این شب‌ها و روز‌های عزیز به خصوص اولین شب و روز جمعه ماه نورانی رجب المرجب، بهترین تقدیر‌ها را برای همگان بخصوص ملت بزرگ و صبار و شکور ایران ازدرگاه خداوند علیم و قدیر تمنا می‌کنم.
نام:
ایمیل:
* نظر: