اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
کد خبر: ۱۶۸۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۹ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - 03 February 2020
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا:
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا با اشاره به اینکه راهپیمایی امسال مشتی کوبنده‌تر از گذشته بر دهان دشمنان پلید خواهد زد، گفت: مردم ایران ۲۲ بهمن ۹۸ را متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار نموده و پس از آن نیز حماسه دوم اسفند را رقم خواهند زد و با پیروی از ولی فقیه با قدرت ادامه دهنده راه امام و شهدا خواهند بود.

راهپیمایی بهمن ۹۸ مشتی محکم بر دهان دشمنان ایران است

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی عصرپرس، رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارتش سراسر کشور، اظهار داشت: ارتش در دوران رژیم شاهنشاهی حامی انقلاب و گوش به فرمان امام راحل(ره) بودند و شهیدان شیرودی، صیادشیرازی، فلاحی و دیگر شهدای بزرگوار در مسیر پیروزی انقلاب و سقوط رژیم تلاش بسیار کردند.

وی افزود: اولین شهدای انقلاب و پس از انقلاب از ارتش بودند و اوج درخشش ارتشیان در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی بود و به فرموده امام خمینی(ره) ارتشیان در نوک پیکان نبرد با دشمن تا به دندان مسلح بودند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا با بیان اینکه راه پرافتخار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با قوت ادامه می‌یابد، خاطرنشان کرد: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکرهای پاک شهیدان سلیمانی، ابومهدی مهندس و دیگر شهدای مقاومت نشانه بارزی از آگاهی ملت بصیر و ولایت‌مدار ایران است و ملت شریف ایران همواره قدردان خون‌های پاک شهدای والامقام هستند؛ در میان مدافعان حرم بودند عزیزانی همچون شهیدان جودی‌ثانی و حججی که در راه دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع)،سر دادند.

آذریان تصریح کرد: اکنون باید در دهه مبارک فجر پاسدار خون شهدا باشیم و در روز ۲۲ بهمن که با چهلم شهید سلیمانی و یاران همراهش مصادف شده مشتی کوبنده‌تر از گذشته بر دهان دشمنان پلید بزنند؛ ۲۲ بهمن ۹۸ متفاوت‌تر از سال‌های قبل خواهد بود و پس از آن حماسه دوم اسفند را رقم خواهند زد و آنانی که حرف‌های احمقانه می‌زنند قدرشناس انقلاب نیستند و این مردم ضمن پیروی از ولی فقیه با قدرت ادامه دهنده راه امام و شهدا خواهند بود.

وی تاکید کرد: تاکنون سیلی‌های محکم زیادی بر دشمن زده‌ایم که آخرین مورد آن در تخریب پایگاه آمریکایی عین‌الاسد بود و اگر غلط دیگری بکنند این پاسخ کوبنده‌تر از قبل خواهد بود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا با اشاره به اینکه قبل از انقلاب از سرباز آمریکایی دستور تحمیلی دریافت می‌شد، اما اکنون تنها دستوردهنده ما مقام معظم رهبری و نایب بر حق امام زمان(عج) هستند، بیان کرد: خداوند را شاکریم که در شهر و استان امام رضا(ع) خادم مردم هستیم و به ملت شریف ایران قول می‌دهیم که تا آخرین قطره خون خود پاسدار این نظام و انقلاب هستیم و اجازه کوچکترین گستاخی‌ای به دشمنان نخواهیم داد.

 

 

خبرنگار: پروین مرادی

 


نام:
ایمیل:
* نظر: