اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
کد خبر: ۱۶۵۵۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۸ - ۱۹ دی ۱۳۹۸ - 09 January 2020
معاون درمان وزارت بهداشت عنوان کرد؛
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: رویکرد ما در پرداخت به پرسنل، بر اساس مشارکت و استفاده از نظر کارشناسانه و تجربیات همکاران به خصوص همکاران صف است.

رویکرد وزارت بهداشت درخصوص نحوه پرداخت‌ها به پرسنل

به گزارش عصرپرس، دکتر قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در جلسه مشترک معاونت درمان و معاونت توسعه و معاونین درمان و توسعه کلان مناطق کشور برای ساماندهی پرداخت‌های پرسنلی گفت: با توجه به تاکید وزیر بهداشت مبنی بر لزوم بازنگری در نحوه پرداخت پرسنل، این جلسه با همراهی معاونت توسعه و مشارکت همکاران ستادی و صف برگزار شده است. 

جان بابایی با بیان اینکه پیش از این پرداخت‌ها بر مبنای عملکرد و سامانه قاصدک بوده است گفت: چندین سناریو در بازنگری پرداخت ها مطرح شده که با همکاری معاونت توسعه و همکاران در ستاد مورد بررسی قرار خواهند گرفت. رویکرد ما بر اساس مشارکت و استفاده از نظر کارشناسانه و تجربیات همکاران به خصوص همکاران صف است.

وی افزود: در این سناریوها میزان درآمد بیمارستانها، سختی کار بیمارستانها، سختی کار بخشها، میزان تعرفهها و تعداد بیماران مراجعه کننده، اضافه کار افراد و رضایتمندی بیماران و همکاران از جمله مواردی هستند که در مکانیسم‌های پرداخت لحاظ خواهند شد.

به گزارش وبدا، معاون درمان وزیر بهداشت ادامه داد: تلاش می شود انعطاف‌پذیری در دستورالعمل‌ها برقرار باشد و اختیارت هیات رئیسه دانشگاهها محفوظ بماند. از این رو سیاستهای کلی تدوین و در اختیار دانشگاه‌ها قرار خواهد گرفت.

 


نام:
ایمیل:
* نظر: