اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۴
کد خبر: ۱۶۱۵۳
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۶ - ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - 27 November 2019
به منظور افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی؛
همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی و هفته بسیج، وزیر بهداشت به منظور افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی، وارد تبریز شد.

وزیر بهداشت وارد تبریز شد

به گزارش عصرپرس به نقل ازوزارت بهداشت، در این سفر بیش از ۲۵ پروژه بهداشتی و درمانی با اعتباری بالغ بر ۱۷۷۵ میلیارد ریال ساخته شده و برای ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است و با بهره برداری از این پروژه ها، حدود ۲۴ هزار متر مربع، فضای بهداشتی و درمانی به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز اضافه می شود.

ساختمان الحاقی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا(ع) تبریز شامل بخش های اورژانس، آندوسکوپی، کلونوسکوپی، غربالگری سرطان و مرکز تحقیقات گوارش، ۲۰ مرکز جامع خدمات سلامت در ۱۱ شهرستان آذربایجان شرقی، راه اندازی اولین بیمارستان دندانپزشکی، رونمایی از ناوگان جدید اورژانس با ۲۰ دستگاه آمبولانس و افتتاح سالن و باشگاه کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز از جمله طرح هایی است که امروز با حضور وزیر بهداشت و دستور رییس جمهور، افتتاح می شود.

گفتنی است در این سفر، دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و دکتر جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، وزیر بهداشت را همراهی می کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر: