اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
کد خبر: ۱۵۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - 04 November 2019
بیانیه دانش‌آموزی یوم‌الله ۱۳ آبان
دانش آموز شرکت کننده در راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان در بیانیه‌ای تاکید کردند: ۱۳ آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است. روزی است که انقلاب اسلامی با نثار خون دانش‌آموزان و دانشجویان جاودانه شد.

۱۳ آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است

به گزارش عصرپرس، بنا بر اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(۱۳ آبان نماد مبارزه با نظام سلطه و تاکید بر استقلال ملت است)

۱۳ آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است. روزی است که انقلاب اسلامی با نثار خون دانش‌آموزان و دانشجویان جاودانه شد.

امروز روزی است که دانشجویان پیرو خط امام، آخرین لانه فساد و جاسوسی شیطان بزرگ آمریکا را در ایران به تسخیر درآوردند. این حماسه به قدری شکوهمند بود که پیر مُرشِدمان آن را انقلاب دوم، و حتی مهم‌تر و بزرگتر از انقلاب اول خواند. و حالا ما دانش‌آموزان و سربازان کوچک این خاک با هم عهد می‌بندیم، که هفت توصیه رهبر عزیزمان را در بیانیه گام دوم که خِطاب به جوانان بوده را اجرا کنیم.

ما دانش آموزان عهد می‌بندیم که در مسیر علم و پژوهش، به حدی برسیم که هر کسی که بخواهد به علمی دست پیدا کند، مجبور شود زبان فارسی را فرا گیرد و در این مسیر علاوه بر علم و پژوهش، عهد می‌بندیم وظیفه خود را در مدرسه با فعالیت منسجم در تشکل‌های اَمین دانش آموزی ایفا نماییم.

ما دانش آموزان عهد می‌بندیم که با وجود تهاجم های ضدمعنویت و ضداخلاق، که از سوی غرب و شرق ما را تهدید می‌کند، با تقویت منش اخلاقی و رفتاری خود، بر اساس اسلام ناب محمدی(ص) آن را در جامعه نیز تقویت کنیم.

ما با مولایمان عهد می‌بندیم طبق آنچه فرمودید راه حل اقتصاد و مشکلات کشور را از طریق بوسه زدن بر پنجه ­های گرگ نمی‌بینیم. و با شما عهد می‌بندیم این مشکلات را در کشور با مدیریت صحیح و جهادی حل کنیم و پنجه های استکبار رو به افول را در هم شکنیم.

ما دانش آموزان با شما رهبر فرزانه عهد می‌بندیم که برای مبارزه با هر نوع فساد که از طرف مسئولین و غیر مسئولین باشد، از تمام نیرویمان استفاده کنیم و تلاش می­کنیم در راه عدالت که در صدر هدف­های اولیه همه بعثت‌‍‌های الهی بوده و در جمهوری اسلامی نیز دارای همان شان و جایگاه است شکاف‌های طبقاتی در جامعه از بین برود و همان‌طور که به ما امید دادید، امیدتان را ناامید نمی‌کنیم.

ما نوجوانان دانش آموز با شما عهد می‌بندیم که برای استقلال و آزادی کشور که بر اساس اخلاق و قانون باشد این دو را حفظ کنیم و در این راه کنار شما ایستاده ایم تا اوج افتخار و عزت را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آوریم.

ای رهبر عزیرتر از جانمان

ما با شما عهد می‌بندیم که به فضل خدا در آینده‌ای نه چندان دور به عنوان مدیران جهادی این جامعه، عزت ملی کشورمان را حفظ کنیم و رفاه و معیشت شایسته مردم و مستضعفین کشور را فراهم آوریم.

ما جوانان با شما عهد می‌بندیم که در مواجهه با توطئه غرب برای ترویج سبک زندگی غربی با همتی جهادی و هوشمندانه به طور همه جانبه با آن مقابله کنیم و امروز همگام با سایر سربازان مهدی صاحب الزمان(عج) اینجا دور هم جمع شده‌ایم تا بگوییم ما نسل چهارم و پنجم انقلاب اسلامی بیداریم و قطعا کابوس سال‌های آینده استکباران عالم خواهیم بود.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته


نام:
ایمیل:
* نظر: