اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
کد خبر: ۱۵۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۱ - ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - 05 October 2019
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه:
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت: امروز به برکت جانفشانی و از خود گذشتگی کارکنان ناجا شاهد امنیتی پایدار و مثال زدنی در جنب شرق کشور هستیم.

 امروز با جانفشانی کارکنان ناجا شاهد امنیتی پایدار در کشور هستیم

به گزارش عصرپرس؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه امروز ( شنبه) در آئین صبحگاه مشترک ستاد فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی به تمامی سبزپوشان سخت کوش این نیرو  و خانواده های آنها اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی باید توسط مردم ما گرامی داشته شود و چه زیباست در این هفته همه ما از نیرویی که خالصانه تمام هستی خود را برای امنیت کشور می گذارد سپاسی وپژه داشته باشیم، که این کمترین کار ممکن برای کارکنان بی توقع و متواضع و پرتلاش این نیرو است.

وی افزود: امروز به برکت جانفشانی ها و تلاش های خالصانه جان برکفان عرصه نظم و امنیت چه در مجموعه انتظامی و چه در مزربانی، شاهد امنیتی پایدار و مثال زدنی در جنوب شرق کشور هستیم چرا که اگر حضور این عزیزان در کنار سایر نیروهای مسلح امنیتی اطلاعاتی نبود، قطعا شاهد یکه تازی گروهک های معاند و تروریست در سطح منطقه و حتی کل کشور بودیم.

سردار مارانی تصریح کرد: فرماندهان و کارکنان غیور نیروی انتظامی امنیت شهر ها و مرزهای ما را تأمین کرده اند که این مهم بدست نیامده است مگر با تلاشی که در نیروی انتظامی برای نهادینه کردن معنویت در کارکنان و حفظ کارکنان در تراز انقلاب اسلامی صورت گرفته است .

به گزارش سپاه نیوز؛ وی در پایان گفت: همه ما باید خدا را شاکر باشیم که توفیق خدمتگزاری به مردم شریف ایران اسلامی را زیر پرچم ولایت و تحت امر رهبری فرزانه و خردمند به ما عطا نموده است و بر خود ببالیم که رسالت تأمین امنیت کشوری و نظامی را داریم که کشور امام زمان (عج) و پرچمدار اسلام ناب محمدی در دنیا است.


نام:
ایمیل:
* نظر: