اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
کد خبر: ۱۵۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۱ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - 18 September 2019
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا:
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا از آمادگی همه زیرساخت‌ها از کنگاور تا خسروی برای پیاده روی اربعین خبر داد.

همه زیر ساخت‌ها برای پیاده روی اربعین آماده استبه گزارش سرویس سیاسی عصرپرس از صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار محسن فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در مرز خسروی با اعلام آمادگی کامل زیر ساخت‌ها در استان کرمانشاه برای پیاده روی اربعین گفت : بحمد الله با بازدیدی که از دیروز در استان آغاز شده آمادگی کامل در این استان دیده می شود و ما امیدواریم از مرز خسروی و در خاک عراق نیز این  هماهنگی‌ها و زیر ساخت‌ها به نحو مطلوب برسد.

وی افزود : تمام تلاش و همت مسئولین استانی ، محلی و فرماندهان مستقر در مرز برای تسهیل تردد زائران است و مشكل خاصی مشاهده نمی شود و پایانه مرزی خسروی آماده پذیرایی از زوار ابا عبدالله (ع ) است

سردارفتحی زاده افزود: به نیروهای خود در ناجا و مرزبانی تاكید كردیم  آمادگی كامل برای حفظ امنیت و پذیرایی از زائران را تا زمان برگشت داشته باشند.

جانشین معاون هماهنگ كننده ناجا با اشاره به افزایش جمعیت زائران اربعین حسینی در روزهای آینده در مرز گفت: طبق گزارش های ارائه شده هر روز به جمعیت زائران اباعبدالله الحسین (ع) افزوده می شود و با نزدیك شدن به ایام اربعین شاهد افزایش بیش از پیش زائرین خواهیم بود.

همچنين تاكنون مشكل ترافیكی خاصی در راههای مواصلاتی به مرزهای عبوری به عراق نداشته ایم و تردد تمام مسیرها روان گزارش شده است و با افزایش سفرها در مسیر مرزهای استان توصیه های لازم نیز به پلیس داده شده است .

سردارفتحی زاده در پایان به زائران توصیه كرد حتما با در دست داشتن مدارك كافی و لازم ،گذرنامه و ویزای معتبر، به مرزها مراجعه كنند زیرا چنانچه مدارك آنها ناقص باشد به هیچ عنوان اجازه عبور از مرز داده نخواهد شد.

 


نام:
ایمیل:
* نظر: