اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
کد خبر: ۱۵۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - 18 September 2019
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید انجام می شود؛
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران ویژه برنامه های این شرکت همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید را تشریح کرد.

خدمات دهی رایگان مترو به دانش آموزان و دانشجویان در روز اول مهربه گزارش سرویس اجتماعی عصرپرس  از شهرنوشت، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به برنامه های اول مهر متروی تهران به کاهش سرفاصله قطارها در خطوط 3، 6 و 7 پرداخت و گفت: فاصله‌ی زمانی خط 6 به 15 دقیقه، خط 3 به 7 و نیم دقیقه و خط 7 به 12 دقیقه کاهش خواهد یافت، سایر خطوط نیز در وضعیت جاری خود باقی خواهند ماند.

وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا روز شنبه قطارهای بیشتری آماده سرویس دهی شوند و برنامه‌های بیشتری تدارک ببینیم. تلاش ما این است که سرویس‌های پایدار و مناسبی را به شهروندان ارائه دهیم.

نوبخت همچنین به طرح ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان در نخستین روز از پاییز و بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: سفرهای دانش‌آموزان و دانشجویان در اول مهر به صورت رایگان انجام می‌شود و برای سایر روزها نیز می‌توانند از کارت‌های تخفیف دار استفاده کنند.

ایستگاه تقاطعی امام حسین (ع) هفته اول مهر افتتاح می شود

وی از افتتاح یکی از خطوط تقاطعی ایستگاه امام حسین (ع) در هفته‌ی اول مهر خبر داد و عنوان کرد: ایستگاه امام حسین (ع) در تقاطع خطوط 2 و 6 در هفته اول مهرماه افتتاح خواهد شد و امیدواریم بتوانیم با این ایستگاه خدمات رسانی خود را افزایش دهیم. همچنین قطارهای خط 5 به صورت فوق‌العاده از تهران به کرج و گلشهر و بالعکس اضافه خواهند شد.

نوبخت با تاکید بر اینکه این قطارها به ایستگاه اکباتان در تقاطع خط 4 و 5 نیز اضافه شده اند، گفت: تا پیش از این قطارهای تندرو فقط از ایستگاه صادقیه اعزام می‌شدند اما اکنون ایستگاه اکباتان نیز آماده است. تمام تمهیدات ممکن را در نظر گرفته‌ایم تا اول مهر بهترین خدمات را به شهرونان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان ارائه دهیم.


نام:
ایمیل:
* نظر: