اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
کد خبر: ۱۵۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۴ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - 15 September 2019
وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز یکشنبه از سه نمایشگاه آرد و نان، شیرینی و شکلات و فرش ماشینی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کرد.

بازدید وزیر صمت از ۳ نمایشگاه فرش ماشینی، آرد و نان و شیرینی و شکلات

به گزارش عصرپرس، یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و صنایع وابسته اولین نمایشگاهی بود که مورد بازدید رضا رحمانی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران قرار گرفت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت سپس از هجدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات بازدید به عمل آورد.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران با حضور ۱۱ شرکت خارجی آغاز به کار کرده که ۲۷۰ شرکت داخلی نیز در آن حضور دارند.

همچنین بازدید از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان دیگر برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بود.

گفتنی است که دوازدهمین نمایشگاه آرد، نان و غلات که روز ۲۲ شهریور افتتاح شده میزبان ۹۰ شرکت داخلی و خارجی است و از کشورهای ترکیه، اتریش و آلمان نیز نمایندگانی برای حضور در این نمایشگاه به ایران آمده اند.

رضا رحمانی در جریان این بازدید از نمایشگاه عکس از مزرعه تا سفره که به همت شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران برپا شده است، نیز بازدید کرد.

لازم به ذکر است که اولین جشنواره قهوه نیز با حضور ۳۲ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران در تهران برگزار شده که نمایندگانی از کشورهای ایتالیا ترکیه و فرانسه در آن غرفه دارند.


نام:
ایمیل:
* نظر: