اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
کد خبر: ۱۴۳۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۷ - ۳۱ تير ۱۳۹۸ - 22 July 2019
مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران:
مدیرکل روابط‌عمومی استانداری تهران در جریان بازدید از تاسیسات و بخش‌های مختلف آبفای استان تهران گفت: روابط‌عمومی‌ها باید فعالیت‌های‌شان را با مسئولیت اجتماعی عجین کنند.
روابط‌عمومی‌ها باید در چارچوب مسئولیت اجتماعی فعالیت کنند
به گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از روابط عمومی آبفای تهران، امین بابایی مدیرکل روابط‌عمومی استانداری تهران در جریان بازدید از تاسیسات و بخش‌های مختلف آبفای استان تهران با بیان این‌که در حال حاضر روابط‌عمومی در بسیاری از سازمان‌ها دچار شعارزدگی شده‌اند، گفت: روابط‌عمومی را باید در چارچوب عرصه هنرمندی بر مبنای هنر هشتم دید و نباید از مقوله مهم روزآمدکردن رویکردها غافل شد.

بابایی افزود: روابط‌عمومی نباید صرفا گرفتار نقش احیاگری برای رفع ابهام‌ها و چالش‌های سازمان‌ عمل کند و باید در حوزه سیاست‌گذاری و شکل‌دهی به نگرش مدیران مجموعه‌اش نقش قابل توجهی ایفا کند.

مشاور استاندار تهران با بیان این‌که روابط‌عمومی‌ها نباید نقش خبرنگار را ایفا کنند، تاکید کرد: روابط عمومی باید ماهیت تولید محتوا داشته باشد و به سمت توسعه پایدار حرکت کند.

به گفته بابایی، مقوله شفاف‌سازی بهترین و موثرترین بخش حوزه اطلاع‌رسانی است که لازم است روابط‌عمومی‌ها برای حرکت در این مسیر مصمم‌تر گام بردارند تا همدلی اجتماعی جلب شود.

محسن پارسا مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران در ادامه با تشریح گستردگی و حجم فعالیت‌های این شرکت اظهار داشت: مقوله مهم و تعیین‌کننده تامین پایدار آب شرب جمعیتی نزدیک به ۱۴ میلیون نفر موضوع دشوار و حساسی است که مجموعه آب و فاضلاب استان تهران بر عهده دارد.

روابط عمومی آبفای تهران در ادامه تعامل روزانه و مستقیم با کلیه شهروندان استان تهران را بزرگ‌ترین فرصت برای ارتباط‌گیری مستمر و پیوسته دانست، گفت: روابط عمومی‌های شرکت‌های زیرمجموعه آبفای استان تهران با درک چنین موقعیتی تلاش خواهند کرد که به صورت صادقانه وظیفه انعکاس خدمات و کوشش‌های کارکنان را به انجام رسانند.

وی در پایان خواستار بهره‌گیری از ظرفیت‌های استانداری تهران برای ایجاد هماهنگی و وحدت رویه برای فعالیت‌های فرهنگی در سطح استان تهران شد.

گفتنی است در این برنامه، امین بابایی مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران با محمدرضا بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: