اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۲
کد خبر: ۱۴۱۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۴ - ۲۴ تير ۱۳۹۸ - 15 July 2019
عملیات ساخت کارخانه کاغذ تربت حیدریه امروز دوشنبه در مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در منطقه رباط سنگ بخش رخ این شهرستان آغاز شد.

ساخت کارخانه کاغذ با حضور وزیر صمت در تربت حیدریه آغاز شد

به گزارش عصرپرس به نقل از شاتا، برای ساخت کارخانه تولید کاغذ با ظرفیت نهایی سالانه تولید ۲۱ هزار تن در مجموع مبلغ ۷۵۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

مرحله نخست این کارخانه با زیربنای هشت هزار متر مربع در زمینی به وسعت ۲۰ هزار مترمربع و ظرفیت تولید سالانه ۱۰ هزار تن مبلغ ۳۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده تا ظرف ۱۱ ماه به بهر ه برداری برسد.

گفتنی است که در برنامه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت بازدید از کارخانه در حال ساخت فولاد رخ نیز گنجانده شده است.

همچنین قرار است امروز دو واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۴۰ میلیارد ریال در داخل کارخانه کاشی زرین تربت حیدریه افتتاح شود که شامل کارخانه کارتن سازی و افتتاح واحد تولید نایلون است.

بازدید از مرکز شتاب دهنده صنعتی سحان در روستای مورشک بخش مرکزی و دیدار با فعالان حوزه صنعت، معدن و بازار تربت حیدریه از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه وزیر صمت به این شهرستان هستند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین با سفر به شهرستانهای زاوه و مه ولات به ترتیب در مراسم کلنگ زنی پروژه تولید بلوکهای سیمانی کارخانه سیمان زاوه و کلنگ زنی پروژه صنعتی کربن فعال، حضور خواهد یافت.

شایان ذکر است که تربت حیدریه در فاصله ۱۵۹ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.


نام:
ایمیل:
* نظر: