اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
کد خبر: ۱۴۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - ۱۸ تير ۱۳۹۸ - 09 July 2019
نمایندگان رسانه‌های رسمی از ۱۸ تا ۲۵ تیر می‌توانند برای حضور در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سایت جشنواره ثبت نام کنند.

فراخوان ثبت‌نام اهالی رسانه در جشنواره فیلم کودک

به گزارش عصرپرس به نقل از بنیاد سینمایی فارابی؛ سامانه ثبت درخواست اهالی رسانه برای حضور در جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۱۸ تیر فعال می‌شود و متقاضیان می‌توانند درخواست خود را در ۸ روز در این سامانه ثبت کنند.

نمایندگان رسانه‌های داخلی و خارجی که مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارند (خبرگزاری‌ها، نشریات مکتوب و برنامه‌های اینترنتی) و همچنین برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی می‌توانند از تاریخ قید شده با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی icff.ir و مطالعه دقیق شیوه‌نامه مندرج در این بخش، درخواست خود را در بخش ثبت‌نام خبرنگاران و اهالی رسانه ثبت کنند.

اهالی رسانه ضمن تکمیل اطلاعات شخصی لازم است معرفی نامه‌ای از سوی رسانه متبوع خود در سایت جشنواره ارائه کنند.

این فراخوان تمامی گروه‌های رسانه اعم از برنامه‌سازان رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی، خبرگزاری‌ها، سایت‌ها، روزنامه‌ها، مجلات را در بر می‌گیرد.

اسامی متقاضیان و فهرست نهایی رسانه‌های پذیرفته شده بزودی از طریق سایت جشنواره منتشر خواهد شد و طبق تأکید مدیران جشنواره به درخواست‌های خارج از سامانهِ ثبت نام و بعد از اتمام مهلت مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

فراخوان ثبت نام خبرنگاران رسانه‌های استان اصفهان نیز، بزودی اعلام خواهد شد.

سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا تابش ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور در شهر اصفهان برگزار می‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: