اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
کد خبر: ۱۴۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - ۱۸ تير ۱۳۹۸ - 09 July 2019
وزیر نیرو خبر داد:
وزیر نیرو با اشاره به اجرای 386 پروژه مهم صنعت آب و برق در استان فارس، گفت: در حال حاضر پیشرفت پروژه‌های یاد شده به طور متوسط حدود 40 درصد است که تعدادی از آن‌ها از جمله پروژه مهم خط دوم آبرسانی به شهر شیراز در دولت دوازدهم به بهره‌برداری خواهد رسید.

اجرای 7 هزار میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق در استان فارسبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس به نقل از پاون، رضا اردکانیان وزیر نیرو در مراسم افتتاح پست 230 کیلوولت GIS دانشگاه شیراز با اشاره به آغاز به‌کار و بهره‌برداری از 15 پروژه برق و آب و فاضلاب در جریان سفر خود به استان فارس، گفت: در این سفر 12 پروژه مهم صنعت آب و برق با صرف هزینه‌ای بالغ بر سه هزار و 500 میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: همچنین در جریان این سفر عملیات اجرایی سه پروژه دیگر هم در بخش‌های برق و آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان آغاز خواهد شد.

وزیر نیرو تاکید کرد: در مجموع وزارت نیرو در استان فارس 386 پروژه در بخش‌های مختلف آب و برق در دست اجرا دارد که برای این طرح‌ها حدود هفت هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

اردکانیان ادامه داد: در حال حاضر پیشرفت پروژه‌های یاد شده به طور متوسط حدود 40 درصد است که تعدادی از آنها از جمله پروژه مهم خط دوم آبرسانی به شهر شیراز در دولت دوازدهم به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: امروز با حضور معاون آب و آبفای وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور و تعدادی از نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی از نزدیک بازدیدی از پروژه خط آبرسانی به شهر شیراز داشته‌ایم و این هفته نیز جلسه‌ای در این ارتباط با حضور پیمانکاران پروژه در وزارت نیرو برگزار شده است.

وزیر نیرو تاکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته بخش نخست طرح آبرسانی تا مخزن اول، آبان‌ماه امسال و مخزن دوم نیز تا پایان سال افتتاح خواهد شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: