اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
کد خبر: ۱۳۲۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۷ - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 11 May 2019
دو کنسرت با دو ژانر مختلف موسیقی روزهای 29 و 30 اردیبهشت ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

اجرای کنسرت دو گروه آیان و پایار در تالار وحدت

به گزارش عصرپرس به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، گروه موسیقی آیان به سرپرستی و خوانندگی هژیر مهرافروز در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

گروه موسیقی آیان به سرپرستی و خوانندگی هژیر مهرافروز 30 اردیبهشت‌ ماه ساعت 21:30 در تالار وحدت اجرا می‌کند.

آیان ازجمله گروه‌های برجسته در زمینه موسیقی سنتی و تلفیقی است. در این کنسرت شاهد علیزاده، مهرداد ملکی، مجید مظاهری، بهنام معصومی، شهریار نظری و امین یساولی اعضای گروه هستند.

گروه موسیقی پایار به خوانندگی سعید خوانساری و سرپرستی ارکستر فراز تلالو، 29 اردیبهشت ماه ساعت 21:30 در تالار وحدت اجرا می‌کند.

علی اسماعیلی: پیانو و کیبورد، پیام کریمی: سنتور، علی عابدی: فلوت، حسین مشگان: نی، منصور رمضانی: درام، پژمان کریمی :دیوان تار، رضا نودهی: ویولن، آسیه احمدی: دف، نازنین بحیرانی: عود، نسرین سلیمانی: پرکاشن و دف و میثم طاهری: گیتار، نوازندگانی هستند که در این ارکستر هنرنمایی می‌کنند.

سعید خوانساری بیش از 30 سال است که به عنوان خواننده در کنار برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم با رسانه ملی همکاری دارد و تا به امروز آثاری در سبک‌های سنتی، تلفیقی و محلی لری ارائه داده است.

وی خوانندگی را در 8 سال کسب هنر در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی نزد استاد شاپور رحیمی و استاد صادقی که خود از شاگردان به نام استاد کریمی بودند، آموخته و تا به امروز در بیش از 12 آلبوم به عنوان خواننده حضور داشته است که آخرین آن ها، اثر تصویری «بیقرارم ای یار» با تنظیم خانم ملیحه سعیدی بود.

خوانساری که در حال حاضر تدریس را به طور جدی ادامه می دهد، اجرای زنده در بیش از 30 کشور در کارنامه هنری خود دارد که آخرین آن، مربوط به 14 فروردین در دانمارک و آلمان است.


نام:
ایمیل:
* نظر: