اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
کد خبر: ۱۳۲۷۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 11 May 2019
صندوق اعتباری هنر دراطلاعیه‌ای اعلام کرد: آن دسته از متقاضیان که تاکنون نسبت به ثبت نام عضویت در صندوق اعتباری هنر اقدام نکرده‌اند تا ٣١ اردیبهشت ماه فرصت دارند، نسبت به تکمیل فرآیند عضویت و ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر در باره تکمیل مشخصات عضویت

به گزارش عصرپرس به نقل از صندوق اعتباری هنر، با توجه به نزدیک شدن به زمان ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه اهالی فرهنگ، هنر ورسانه، آن دسته از متقاضیان که تاکنون نسبت به ثبت نام عضویت در صندوق اعتباری هنر اقدام نکرده‌اند تا ٣١ اردیبهشت ماه فرصت دارند، نسبت به تکمیل فرآیند عضویت، ویرایش ودر صورت لزوم اصلاح اطلاعات خود از طریق وب سایت صندوق؛ به ‌نشانی www.honarcredit.ir اقدام نمایند. در غیر اینصورت امکان دریافت کد عضویت تا پایان زمان ثبت نام بیمه تکمیلی وجود نخواهد داشت.

از تمامی کاربران و متقاضیان عضویت صندوق اعتباری هنر درخواست می شود هنگام تکمیل اطلاعات ثبت نام دقت لازم را به عمل آورده و کلیه عناوین فرم ثبت نام را با دقت تکمیل نمایند. عدم تکمیل فرم ثبت نام ، یا درج اطلاعات ناقص به منزله نهایی نشدن اطلاعات ثبتی متقاضیان بوده و صندوق هیچ گونه تعهدی در قبال ارائه خدمات اعم از بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و سایر خدمات ندارد.

شرایط و زمان ثبت نام بیمه درمان تکمیلی متعاقباً از طریق صندوق اعتباری هنراعلام خواهد شد.

 


نام:
ایمیل:
* نظر: