اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
کد خبر: ۱۲۸۵۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۰ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - 13 April 2019
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از وصل شدن آب شرب 793 روستای سیل‌زده در شهرهای استان خبر داد.

آب شرب 793 روستای سیل زده لرستان وصل شدبه‌گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از پاون، علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان با بیان اینکه در سیل اخیر لرستان 796 روستای استان با قطعی آب، شکستگی شبکه و تخریب تاسیسات و ایستگاه مواجه شد، گفت: با تلاش‌های صورت‌گرفته آب روستاها وصل شده و در‌حال‌حاضر تنها 3 روستا در شهرهای پلدختر و دلفان با مشکل قطع آب همراه است که تلاش‌ها برای رفع مشکل آنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: عدم وجود راه دسترسی و قطع برق، دلیل اصلی بروز مشکلات در این روستاها بوده که با اقدامات انجام شده تاکنون چهار دستگاه دیزل ژنراتور برای برق‌رسانی به شبکه و تاسیسات آبرسانی بکارگیری شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان اضافه کرد: در سیل بهار امسال 308 کیلومتر خط انتقال و 116 ایستگاه در استان آسیب جدی دیده که از این تعداد 230 کیلومتر خط انتقال و 86 ایستگاه مربوط به سیل اخیر بوده است.

کاکاوند افزود: شرکت آبفار لرستان با بکارگیری 37 اکیپ عملیاتی و آبرسانی با 30 تانکر سیار توانسته است ضمن وصل کردن آب این روستاها، نیازهای ضروری روستانشینان را در خصوص آبرسانی تامین کند.

وی افزود: علاوه بر این مهم تاکنون بیش از 60 کامیون آب بسته بندی به روستاها و مناطق سیل‌زده ارسال شده است.


نام:
ایمیل:
* نظر: