اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
کد خبر: ۱۲۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۸ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - 30 March 2019
فراخوان سراسری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ملت بزرگ و آگاه ایران اسلامی و همه گـروه‌ها، احزاب و تشکل‌های وفادار به آرمان‌های نظام اسلامی را به حضور در مراسم یوم الله ۱۲ فروردین دعوت کرد.

دعوت از مردم برای حضور در مراسم ۱۲ فروردین

به گزارش عصرپرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه و فراخوان سراسری، ملت بزرگ و آگاه ایران اسلامی و تمامی گـروه‌ها، احزاب و تشکل‌های وفادار به آرمان‌های نظام اسلامی را به حضور در مراسم یوم الله ۱۲ فروردین دعوت کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ضمن فرا رسیدن یوم الله ۱۲ فروردین (چهلمین سالگرد تثبیت و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران) و تقارن آن با سالروز شهادت جانسوز حضرت امام موسی کاظم (علیه السلام)؛ با صدور اطلاعیۀ فراخوان و دعوت عمومی؛ یوم‌الله ۱۲ فروردین را تجلّی واقعی خواست و تجسم عینی ارادۀ ملّت بزرگ ایران اسلامی دانسته و از ملت فهیم و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی دعوت کرد تا در ویژه مراسم‌هایی که در سراسر کشور و در تهران برگزار می‌شود، بار دیگر با آرمان‌ها و اهداف والای امام و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کنند.

 

 متن دعوتنامه بدین شرح است:

«بسـم الله الـرحمن الـرحیـم»

«یوم‌الله ۱۲ فروردین»؛ سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی مشارکت و همدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود است.

«یوم‌الله ۱۲ فروردین»؛ ثبت برگ زرینی دیگر بر تارک درخشان و تابناک مجاهدت‌های استقلال‌طلبانه و آزادیخواهانه تاریخ بشری است که می‌توان به جرأت آن را در تاریخ معاصر، بی‌نظیر دانست به طوری که تا هم اکنون هیچ رفراندومی در این سطح و با این گستردگی و اهمیت در کشوری از کشور‌های منطقه و جهان اتفاق نیفتاده است.

ملت شجاع، مقتدر و غیور ایران اسلامی با حفظ وحدت حول محور ولایت در امتحانات بزرگ چهاردهه پایداری و به‌ویژه در سال گذشته، آگاهی، بصیرت، ایستادگی و عزم ملی خود را در تحقق شعار بنیادی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» اثبات کرد و با سربلندی و سرافرازی از کوران حوادث سال‌های اخیر عبور کرد تا نشان دهد همچنان در مسیر تحکیم حکومت الله ثابت‌قدم است. حرکت عظیم و سرنوشت‌ساز ملت ایران در راستای اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضور گسترده، انقلابی، آگاهانه وپرمعنا در راهپیمایی‌های سراسری، عظیم و مردمی به ویژه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن سال گذشته توانست دشمن را در طراحی استراتژی‌های شکست‌خورده خود علیه ایران به فضاحت وخواری بکشاند و فصل نوین و بستر تازه‌ای از افتخار و تجارب برجسته و مفید را برای حرکت و کار و تلاش مضاعف در «سال رونق تولید» در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم بزند.

اکنون در طلیعۀ دهه پنجم حیات طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با عبوری سرافرازانه از چهار دهه گذشته، دوازدهم فروردین امسال را در شرایطی پیش رو داریم که ملت عزیز ایران، در آغاز سال نو و در کوران حوادث سیل اخیر، همچنان همدلی و وحدت خویش در کمک رسانی به مناطق و مردم آسیب دیده را تجربه کرده و در روز ۱۲ فروردین ماه، با حضور خود در مراسم‌های پیش بینی شده در استان‌های کشور، این روز را گرامی خواهند داشت.

خاطر نشان می‌شود که تقارن روز جمهوری اسلامی ایران با ایام شهادت حضرت امام موسی ابن جعفر (علیه السلام)، مراسم یوم الله ۱۲ فروردین به صورت توأمان با بیان مناقب و فضائل باب الحوائج، حضرت امام موسی ابن جعفر (علیه السلام) و تبیین اهمیت یوم الله ۱۲ فروردین و دستاورد‌های نظام مقدس اسلامی، در مراکز استان‌های سراسر کشور جنبه تبینی خواهد داشت.

مراسم تهران ساعت ۱۰ صبح در حرم حضرت امام خمینی رحمت الله علیه با سخنرانی جناب حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی، وزیر محترم اطلاعات، برگزار خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: