اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
کد خبر: ۱۲۵۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - 12 March 2019
در آستانه نوروز ۹۸؛
سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت از اعلام ظرفیت‌های فوق العاده عتبات عالیات در نوروز ۹۸ خبر داد.

ظرفیت‌های فوق العاده عتبات عالیات اعلام شد

به گزارش عصرپرس از پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت، مرتضی آقایی درباره آخرین برنامه ریزی‌ها برای عتبات نوروزی گفت: با تلاش‌های دست اندرکاران ذیربط و فراهم آمدن ظرفیت‌های فوق العاده، ثبت نام و اعزام کسانی که موفق به نام نویسی نشده بودند مهیا شده است و این افراد می‌توانند سریعتر به دفاتر تحت پوشش سازمان حج و زیارت در سراسر کشور مراجعه داشته باشند.

وی افزود: طبق وعده‌ای که سازمان حج و زیارت داده بود، امکان ثبت نام و تشرف برای متقاضیانی که در پیش ثبت نام عتبات نوروزی شرکت نکرده بودند، فراهم شده است.

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: پیش بینی‌ها حکایت از افزایش ۱۵ درصدی سفر‌های هوایی عتبات و ۱۱ درصدی سفر‌های زمینی عتبات می‌کرد، اما با تمهیدات اندیشیده شده برغم افزایش سفر‌ها و افزایش هزینه خدمات در ایام نوروز، این افزایش در سفر‌های هوایی به کمتر از ۵ درصد و در سفر‌های زمینی به کمتر از ۳ درصد رسید.

آقایی با بیان اینکه سفر‌های عتبات نوروزی از ۲۴ اسفند تا ۹ فروردین انجام می‌گیرد گفت: افرادی که تمایل دارند در تاریخ‌های بعد از ایام نوروزی و در ایام ماه مبارک رجب و شعبان به سفر‌های اعتاب مقدسه مشرف شوند نیز می‌توانند به دفاتر تحت پوشش سازمان حج و زیارت یا سامانه atabatorg.haj.ir مراجعه داشته باشند.


نام:
ایمیل:
* نظر: