اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
کد خبر: ۱۱۷۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۸ - ۱۷ دی ۱۳۹۷ - 07 January 2019
قاسمی:
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت:ترامپ بداند ملت ایران هیچگاه در برابر فشار های ظالمانه آمریکا سر فرود نخواهد آورد آنهم در برابر حاکمانی که تحریم را بجای تکریم و دیوار را بجای پل برمی گزینند.

ملت ایران در برابر فشار هاي ظالمانه آمريكا سر فرود نخواهد آورد

به گزارش عصرپرس، قاسمی در پاسخ به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: او هم چون همیشه، بی آموختن درسی از تاریخ تحولات دهه های اخیر و باز بینی سیاست های سرا پا غلط اسلاف خود در قبال این منطقه و ایران بار دیگر سخنانی بی منطق و از سر نفرت را نسبت به مردم این سرزمین باستانی مطرح نموده است که باز تکرار همان زیاده خواهی و جاه طلبی های قدرت های قرون وسطایی و تاریخ مصرف گذشته است.

خیال پردازی و اقدامات خصمانه ایالات متحده آمریکا تاکنون باوجود همه تلاش های کینه توزانه انها نسبت به مردم ایران راه بجایی نبرده است و بی شک در آینده نیز نخواهد برد.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: ترامپ صرفا آرزوهای باطل و محال خود را بیان می کند که با واقعیت های موجود هیچ تطابقی ندارد. او می داند جمهوری اسلامی ایران دهه هاست با فشارها و سیاست های تحریمی آمریکا آشنا و رو در رو است.

قاسمی تاکید کرد: ترامپ بداند ملت ایران هیچگاه در برابر فشار های ظالمانه آمریکا سر فرود نخواهد آورد آنهم در برابر حاکمانی که تحریم را بجای تکریم و دیوار را بجای پل برمی گزینند. ایرانیان در طول تاریخ پر فراز و نشیب اما افتخارآمیز خود آموخته اند چگونه در برابر زیاده خواهان و زورگویان ایستادگی و با هزم ایران ستیزان، آنان را در خود هضم نمایند.


نام:
ایمیل:
* نظر: